Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Aspirator vertical Jimmy JV85, Wireless, 500W, 23000Pa, Capacitate colectare 0.6L, Albastru Cod produs: JIM-147024
Vezi toate produsele din categoria Aspiratoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
JIMMY |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Compatibilitate |
Jimmy JV85 |
| Culori disponibile | Albastru |
| Functii | Control pe maner |
| Greutate | 0 g |
| Lungime cablu | 0 m |
| Putere | 500 W |
| Tehnologie | Aspirator de mana integrat |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Utilizare | Rezidential |
Aspirator vertical Jimmy JV85, Wireless, 500W, 23000Pa, Capacitate colectare 0.6L, Albastru
Aspirator fără fir Jimmy JV85
Dotat cu un afișaj LED practic, aspiratorul fără fir Jimmy JV85 îți permite să cureți eficient și convenabil. Cu perii interschimbabili incluse în pachet, vei putea menține fiecare colț al casei tale strălucitor de curat. Are o putere de aspirație de 185AW și o autonomie de până la 60 de minute - vezi ce alte surprize îți va oferi. Marca Jimmy face parte din ecosistemul Xiaomi.
Se ocupă de murdărie în cel mai scurt timp
Motorul fără perii de 100.000rpm asigură o eficiență de aspirare fără precedent. De asemenea, tehnologia ciclonică patentată este responsabilă pentru puterea de aspirație impresionantă, minimizând riscul de blocaje. Toate acestea înseamnă că Jimmy JV85 absoarbe firimituri, praf, păr și chiar păr în cel mai scurt timp.
Va aspira temeinic orice tip de podea
Peria de podea cu role de 50mm îndepărtează temeinic atât resturile mai mari, cât și cele mai mici particule de praf. Acest lucru este posibil datorită combinației sale unice de peri tari și moi. Are avantajul suplimentar că niciun păr nu se prinde în designul său atent gândit. De asemenea, vine cu o rotiță suplimentară care va curăța temeinic covoarele din casa ta folosind piese din nailon și cauciuc.
Perii pentru sarcini speciale
Ce altceva vei găsi în kit? O perie pentru crăpături pentru curățarea colțurilor de canapea și fotoliu, o perie 2în1 pentru curățarea mobilei și o perie pentru saltea pentru a scăpa de praf și acarieni din patul, canapeaua și lenjeriile tale. Înlocuiește perii și profită de funcționalitatea lor pentru a avea grijă cuprinzător de ordinea din casa ta.
Baterie durabilă
Bateria Jimmy JV85 constă din 7 celule de 2500mAh. O poți detașa și înlocui convenabil, extinzând astfel durata de viață a aspiratorului tău. Timpul de lucru al dispozitivului ajunge până la 60 de minute. Acesta este suficient pentru a aspira un apartament mic de mai multe ori sau o casă mare o dată. În plus, suportul special pentru perete îți permite să stochezi și să încarci JV85 în același timp. Astfel, economisești timp și spațiu!
Ecran LED integrat
Afișajul LED clar îți va oferi cele mai importante informații despre aspiratorul tău. Acesta arată starea sa curentă, precum și nivelul de încărcare a bateriei. Dacă acesta scade sub 10% în timpul aspirării, indicatorul corespunzător devine roșu. Toate acestea îți vor permite să-ți planifici optim curățenia și să îți faciliteze operarea dispozitivului.
Ușor de curățat
Jimmy JV85 se ocupă și de igienă și siguranță. Cu doar o apăsare de buton, poți goli recipientul de praf. Astfel, minimizezi contactul tău cu murdăria. În plus, recipientul de praf, filtrul și peria pot fi spălate sub apă curentă. În acest fel, vei avea grijă de condiția perfectă a aspiratorului, îi vei prelungi durata de viață și îți vei asigura o utilizare igienică.
Ușor, confortabil, prietenos cu utilizatorul
Curățarea cu un aspirator de marcă Jimmy necesită puțin efort și poate fi cu adevărat plăcută. Cu designul său fără fir și greutatea redusă, îl poți ridica cu ușurință și aspira tavanul, purtându-l oriunde dorești. Un alt avantaj al dispozitivului este mânerul său ergonomic, care îți ușurează încheietura și face aspirarea confortabilă.
În cutie
- Aspirator portabil x1
- Țeavă metalică x1
- Perie electrică pentru podea x1
- Perie electrică pentru saltea x1
- Perie 2în1 x1
- Perie pentru crăpături 2în1 x1
- Baterie reîncărcabilă x1
- Încărcător x1
- Suport de încărcare x1
- Perie pentru covoare x1
| Marcă | Jimmy |
|---|---|
| Model | JV85 |
| Putere nominală (W) | 500 |
| Tensiune nominală (V) | 25,2 |
| Specificația bateriei | 7 x 2.5 AH, 63 WH |
| Timp de funcționare manuală (min) | 12/23/60 |
| Timp de funcționare a capului manual + electric (min). | 12/20/45 |
| Timp de încărcare (H) | 5 |
| Putere de aspirație (AW) | 185 |
| Presiune de aspirație(Kpa) | 23 |
| zgomot (dBA) | 80 |
| Metodă de colectare a prafului | Double cyclone |
| Capacitate recipient de praf (L) | 0,6 |
| Ecran de afișare | LED |
| Senzor de praf | Nu |
| Tip de rolă de perie | Combinație de peri moi și tari |
| Tip de filtru de intrare | HEPA |
| Pack de baterii detașabil | Da |
| Cap de podea pentru a preveni încurcarea părului | Da |
| Bază de încărcare a bateriei | Nu |
| Metodă de încărcare | Montare pe perete cu încărcător |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Aspirator vertical Jimmy JV85, Wireless, 500W, 23000Pa, Capacitate colectare 0.6L, Albastru








