Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Atasament rotativ xTool 2 Pro-D/S/P/F, 321 x 138 x 105 mm, Set accesorii incluse, Negru Cod produs: XTO-155224
Vezi toate produsele din categoria Scule multifunctionale si accesorii
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 2.33 kg |
| Putere | - |
| Suprafata lucru | Universal |
| Tip accesoriu | - |
| Tip acumulator | - |
| Tip alimentare | - |
| Tip lucrare |
Hobby Profesional Semiprofesional |
| Tip miscare | - |
| Tip produs | Accesorii |
| Utilizat pentru | Gravare |
Atasament rotativ xTool 2 Pro-D/S/P/F, 321 x 138 x 105 mm, Set accesorii incluse, Negru
Modulul de gravare xTool RA2 Pro este o unealtă versatilă și precisă 4-în-1, o adiție inestimabilă la mașinile de gravat. Adaptabil la o gamă largă de obiecte, echipat cu tehnologie pentru gravare rapidă și precisă și conceput pentru ușurința în utilizare, RA2 Pro este o alegere excelentă pentru oricine caută fiabilitate și un finisaj de înaltă calitate.
Posibilități nelimitate
Acest atașament personalizabil vă oferă 4 opțiuni de setare. Rola rotativă este excelentă pentru obiectele de formă lungă cu diametre nelimitate, cum ar fi bâte de baseball și vaze ceramice. Mânerul, pe de altă parte, permite gravarea vectorială precisă pe o varietate de obiecte. Suportul este suficient de puternic pentru a fi ideal pentru lucrul cu cilindri neuniformi și materiale delicate precum sticla. Puteți grava cu succes obiecte sferice și chiar decora bijuterii fine. RA2 Pro este cheia pentru a crea amintiri memorabile și personalizate.
Versatilitate și precizie
Gravura vectorială de mare viteză xTool RA2 Pro atinge o viteză incredibilă de gravare de 360°/sec, cu un control precis al pasului motorului în trepte de 0,045°. Puteți ajusta poziția sa într-un interval de 26 de grade și puteți ajusta diametrul pentru a se potrivi cu piesa de lucru selectată între 0-100 mm. Mânerul puternic și căptușeala sporesc frecarea, asigurând stabilitate pe tot parcursul procesului de gravare. Rezultatul este un efect extrem de precis care va încânta pe toată lumea.
Operare ușoară
Modulele sunt compatibile cu majoritatea mașinilor de gravat și sunt gata de utilizare imediat ce sunt scoase din cutie. Construcția lor din aluminiu anodizat și stratul rezistent la coroziune garantează o utilizare de lungă durată și fiabilă. xTool RA2 Pro funcționează, de asemenea, cu software-ul de bază Laserbox și este compatibil cu LaserGRBL și LightBurn, ceea ce îl face o alegere excelentă pentru proprietarii altor dispozitive xTool, precum și pentru mașini de la alte mărci care îndeplinesc cerințele necesare.
Inclus
Baterie AAA
Pin de poziționare
Șurub M3x30
Șurub M4 x 43
Cheie hexagonală de 2 mm
Bandă nano
Șurubelniță hexagonală de 2,5 mm
Șurubelniță hexagonală de 2 mm
| Producător | xTool |
|---|---|
| Model | RA2 Pro |
| Tipuri de model | Imagine / Linie / Text |
| Dimensiunea produsului | 261 x 138 x 93.5 mm (fără suport), 321 x 138 x 105 mm (cu suport) |
| Greutate | 2.33 kg |
| Compatibilitate | xTool D1/M1 și alte gravatoare laser |
| Raport mecanism | 4:1 |
| Diametru suport | 50 mm |
| Interval diametru gravare | Rolă: 3 mm - 198 mm ; Mâner: 0 mm - 100 mm ; Sferă: 25 mm - 100 mm ; Inel: 11 mm - 70 mm |
| Tip de construcție | Mandrină rotativă, Rolă rotativă, Modul de gravare sferă, Stilou de gravare inel |
| Software | Laserbox basic, LightBurn, LightGRBL |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Atasament rotativ xTool 2 Pro-D/S/P/F, 321 x 138 x 105 mm, Set accesorii incluse, Negru







