Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa EcoFlow RAPID, 10000 mAh, 65W, 15W incarcare Wireless, 2x USB-C, Silver Cod produs: ECO-151687
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 10000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Design | Design modern |
| Greutate | 258 g |
| Inaltime | 13.9 mm |
| Latime | 70 mm |
| Lungime | 108 mm |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa EcoFlow RAPID, 10000 mAh, 65W, 15W incarcare Wireless, 2x USB-C, Silver
EcoFlow RAPID este un powerbank magnetic de 10.000mAh care oferă încărcare rapidă și sigură pentru dispozitivele mobile. Cu o putere de încărcare prin cablu de până la 65W și o capacitate de încărcare wireless de 15W, garantează o alimentare fiabilă pentru smartphone-uri, tablete sau laptopuri moderne. Un cablu USB-C integrat și un port USB-C vor fi la dispoziția dvs. Compatibilitatea cu protocoalele populare, inclusiv PD, QC, PPS, FCP, SCP și UFCS, asigură o compatibilitate largă.
Încărcare prin cablu cu 65 W de putere
EcoFlow RAPID Powerbank oferă o putere de încărcare prin cablu de 65W, permițându-vă să vă încărcați eficient dispozitivele. Cu un cablu USB-C integrat și un port USB-C, vă puteți bucura de performanță maximă și economisi timp. Este nevoie de doar 11 minute pentru ca nivelul de încărcare să ajungă la 30%, 27 de minute pentru 70%, iar o încărcare completă durează doar 52 de minute. Suportul pentru cele mai populare protocoale de încărcare, cum ar fi PD, QC, PPS, FCP, SCP și UFCS, garantează compatibilitatea cu o varietate de dispozitive și asigură o reînnoire stabilă și sigură a energiei.
Libertate fără fir
Produsul EcoFlow suportă, de asemenea, încărcarea wireless la 15W, permițând încărcarea rapidă fără a fi nevoie de cabluri. Cu compatibilitate cu standardele Qi1.0 (5W) și Qi2.0 (15W), powerbank-ul este adaptat pentru a reînnoi fără fir energia dispozitivelor Android și iPhone-urilor de la modelul 13 în sus. Pentru a încărca un iPhone 15 la 50%, sunt suficiente 44 de minute.
Design ușor, compact
În ciuda capacității sale mari, powerbank-ul EcoFlow RAPID păstrează dimensiuni compacte (108 x 70 x 22,9 mm) și cântărește doar 258 g, astfel încât îl puteți plasa comod chiar și în buzunar. Optați pentru o sursă de energie portabilă perfectă atât pentru călătorii, cât și pentru utilizarea zilnică, fără a adăuga greutate inutilă genții dumneavoastră!
| Producător | EcoFlow |
|---|---|
| Model | RAPID |
| Culoare | argintiu |
| Tip baterie | litiu-cobalt |
| Capacitatea bateriei | 10.000 mAh |
| Porturi | C1: cablu USB-C încorporat (intrare/ieșire) / C2: Port USB-C (intrare/ieșire). |
| Putere de intrare pentru încărcare prin cablu | 65W |
| Timp de încărcare | 11 min - 30% / 27 min - 70% / 52 min - 100% |
| Puterea de ieșire a încărcării cu fir | 65W |
| Protocoale acceptate pentru încărcarea prin cablu | PD, QC, PPS, FCP, SCP, UFCS |
| Puterea de ieșire a încărcării fără fir | 15W |
| Protocoale de încărcare fără fir acceptate | Qi1.0 (5W, Android) / Qi2.0 (15W, iPhone 13 și superior) |
| Timp de încărcare fără fir | 44 min pentru a încărca un iPhone 15 la 50% |
| Bluetooth | da |
| Afișaj digital | da |
| Bip încorporat | da |
| Compatibilitate cu aplicații | da |
| EMC | clasa B |
| Dimensiuni | 108 x 70 x 22,9 mm |
| Greutate | 258 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa EcoFlow RAPID, 10000 mAh, 65W, 15W incarcare Wireless, 2x USB-C, Silver







