Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa Mobile Origin PB19 Qi2, 10000mAh, 20W, USB-C, MagSafe, Incarcare Wireless 15W, Alb Cod produs: MOB-188326
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 10000 mAh |
| Caracteristici |
Capacitate: 10000mAh; Functii de protectie; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Alb |
| Design | Design modern |
| Greutate | 221 g |
| Inaltime | 2.9 cm |
| Latime | 6.4 cm |
| Lungime | 9.2 cm |
| Material | ABS |
| Putere | 20 W |
| Tip produs | Baterie externa |
DESCRIERE
Baterie externa Mobile Origin PB19 Qi2, 10000mAh, 20W, USB-C, MagSafe, Incarcare Wireless 15W, Alb
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa Mobile Origin PB19 Qi2, 10000mAh, 20W, USB-C, MagSafe, Incarcare Wireless 15W, Alb







