Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa Native Union (Re)Classic Magnetic, 5000mAh, 15W, cablu USB-C, Negru Cod produs: NAT-147125
Vezi toate produsele din categoria Urban Style
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Caracteristici |
Capacitate: 5000mAh; LED; Functii de protectie; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Greutate | 0 g |
| Inaltime | 1 cm |
| Latime | 0 mm |
| Lungime | 0 m |
| Material | Piele |
| Tip produs | Baterie externa |
DESCRIERE
Baterie externa Native Union (Re)Classic Magnetic, 5000mAh, 15W, cablu USB-C, Negru
PowerBank Magnetic Native Union (Re)Classic
- Rămâi alimentat în mișcare cu o bancă de alimentare magnetică ultra-subțire, de 0,86 cm, ușoară
- Prindere magnetică puternică pentru telefoanele și husele MagSafe pentru a transporta și încărca peste tot
- Suportă până la 15W pentru încărcare wireless și până la PD 20W când este conectată prin cablu USB-C
- Fabricată cu Yatay™, un material premium pe bază de plante fabricat în Italia
- Suport pentru încărcarea prin trecere îți permite să îți încarci dispozitivul în timp ce reîncarci banca de alimentare
- Protejează bateria ta cu protecție împotriva supratensiunii, supracurentului și supraîncălzirii
- Vine cu un cablu USB-C la USB-C împletit de 15 cm
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Baterie externa Native Union (Re)Classic Magnetic, 5000mAh, 15W, cablu USB-C, Negru






