Baterie externa portabila Karl Lagerfeld KLPBMSOIBK, 3000 mAh, Wireless 5W, USB-C, Negru Cod produs: KAR-137105
Vezi toate produsele din categoria Karl Lagerfeld Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 3000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB-C Wireless |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Greutate | 0 g |
| Inaltime | 0 cm |
| Latime | 0 cm |
| Lungime | 0 cm |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila Karl Lagerfeld KLPBMSOIBK, 3000 mAh, Wireless 5W, USB-C, Negru
Baterie externa portabila Karl Lagerfeld KLPBMSOIBK,
3000 mAh, Wireless 5W, USB-C, Negru
Un power bank elegant, disponibil in negru, care va
permite sa incarcati smartphone-uri compatibile fara a fi nevoie sa il conectati
la dispozitiv cu un cablu. Datorita magnetilor perfect potriviti, se lipeste
strans de dispozitiv, ceea ce accelereaza reumplerea energiei. Puneti
dispozitivul direct pe incarcator si telefonul dvs. va incepe automat sa se incarce.
Specificatii:
- Colectie: Ikonic Outline
- Tip: PowerBank cu inductie
- Putere de intrare: 5V/2.1A
- Putere de iesire: 5V/2.1A
- Incarcare fara fir: 5W
- Capacitate: 3000 mAh (3,7 V)
- Intrare/Iesire: USB/C
- Culoare: negru
- Produs fabricat sub licenta de la Karl
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila Karl Lagerfeld KLPBMSOIBK, 3000 mAh, Wireless 5W, USB-C, Negru







