Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa portabila UGREEN Nexode PB502, 10000 mAh, 30W, 1x USB-C, 1x USB-A, Negru Cod produs: UGR-181456
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 10000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Greutate | - g |
| Inaltime | - |
| Latime | - |
| Lungime | - |
| Material | Plastic |
| Putere | 30 W |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila UGREEN Nexode PB502, 10000 mAh, 30W, 1x USB-C, 1x USB-A, Negru
Powerbank-ul PD de 30W cu o capacitate de 10000mAh asigură o încărcare rapidă cu porturi USB-C și USB-A integrate, care suportă PD și SCP. Se remarcă prin mobilitatea sa excepțională – este mai mic decât un iPhone 15, ceea ce permite purtarea ușoară în buzunar. Compatibilitatea cu multiple dispozitive asigură o alimentare fără probleme a telefoanelor, tabletelor și a altor dispozitive. Echipat cu o serie de protecții, permite reînnoirea sigură a energiei pentru două echipamente simultan, oferindu-vă libertate și eficiență deplină în muncă!
Tehnologie și siguranță
Protecțiile electronice avansate protejează împotriva supraîncălzirii, supraîncărcării și scurtcircuitelor, ceea ce garantează o utilizare fără griji privind deteriorările. Certificatele de aviație, la rândul lor, permit transportul powerbank-ului la bordul avionului, ceea ce confirmă fiabilitatea sa în orice situație.
Funcțional și elegant
Carcasa metalică și afișajul LED clar adaugă estetică, informând în același timp despre nivelul de încărcare. În plus, un mod special de curent scăzut permite încărcarea accesoriilor mai mici, cum ar fi căștile sau brățările inteligente. Încărcarea a două dispozitive simultan reduce necesitatea de a alege care dispozitiv să fie încărcat primul. Energia din powerbank se termină? Reînnoirea ei vă va lua doar 2 ore! Uitați de așteptare și acționați fără pauze inutile!
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | PB502 |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Încărcare rapidă | PD 30 W și SCP 22.5 W |
| Porturi | USB-C și USB-A |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila UGREEN Nexode PB502, 10000 mAh, 30W, 1x USB-C, 1x USB-A, Negru







