Baterie externa portabila UGREEN PB507, 10000 mAh, 20W, 1x USB-C, 1x USB-A, Gri Cod produs: UGR-180491
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 10000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Gri |
| Design | Design modern |
| Greutate | 176 g |
| Inaltime | 1.5 cm |
| Latime | 7.1 cm |
| Lungime | 11.2 cm |
| Material | Plastic |
| Putere | 20 W |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila UGREEN PB507, 10000 mAh, 20W, 1x USB-C, 1x USB-A, Gri
URGEEN PB507 este cu 30% mai mic decât alte powerbank-uri cu o capacitate de 10 000 mAh, ceea ce îl face să se încadreze ușor în buzunar sau într-o geantă mică. Designul subțire permite să-l ai mereu la îndemână – pe drum spre muncă, în călătorie sau în timpul activităților urbane.
Încărcare rapidă 20 W
Powerbank-ul suportă încărcarea rapidă de până la 20 W, ceea ce permite încărcarea eficientă a smartphone-ului sau tabletei. Este soluția ideală pentru pauze scurte, navete și situații în care accesul la o priză este limitat.
Un dispozitiv, multe standarde
Dispozitivul oferă o compatibilitate largă cu tehnologiile populare de încărcare. Suportă PD 20 W pentru iPhone și iPad, SCP 22,5 W pentru dispozitivele Huawei și Honor, precum și PPS/QC pentru modele precum Galaxy S24 Ultra sau Pixel 8 Pro.
Mod de consum redus pentru electronice mici
Modul special de consum redus permite încărcarea în siguranță a dispozitivelor cu un consum mic de energie, cum ar fi smartwatch-urile sau căștile AirPods. Modul poate fi activat sau dezactivat prin menținerea butonului apăsat timp de 6 secunde, oferind control total asupra procesului de încărcare.
Securitate pe care te poți baza
Încărcați-vă echipamentul fără griji. Powerbank-ul este echipat cu un sistem de securitate multi-nivel, care include protecție împotriva supratensiunii, descărcării excesive, supracurentului, supraîncălzirii, supraîncărcării și scurtcircuitului.
| Producător | UGREEN |
|---|---|
| Model | PB507 |
| Cod producător | 75131B |
| Capacitate baterie | 10 000 mAh |
| Putere maximă de încărcare | 20 W |
| Dimensiuni | 11,2 × 7,1 × 1,5 cm |
| Greutate | 176 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila UGREEN PB507, 10000 mAh, 20W, 1x USB-C, 1x USB-A, Gri







