Baterie externa portabila UGREEN PB532, 20000 mAh, 30W, 2x USB-C, 1x USB-A, Gri Cod produs: UGR-181496
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 20000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Gri |
| Design | Design modern |
| Greutate | 453.3 g |
| Inaltime | 29.8 mm |
| Latime | 70 mm |
| Lungime | 154.3 mm |
| Material |
Policarbonat ABS |
| Putere | 30 W |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila UGREEN PB532, 20000 mAh, 30W, 2x USB-C, 1x USB-A, Gri
Powerbank-ul Ugreen PB532 cu o capacitate de 20.000 mAh îți va încărca dispozitivele fără probleme – chiar și de mai multe ori. Cu o putere de ieșire de până la 30 W și două porturi USB-C (Universal Serial Bus Type-C, magistrală serială universală tip C) și un port USB-A (Universal Serial Bus Type-A, magistrală serială universală tip A), acesta asigură o încărcare rapidă, stabilă și sigură, oriunde te-ai afla. Smartphone-uri, tablete și chiar dispozitive cu consum redus de energie – acest powerbank le poate gestiona pe toate.
Încărcare rapidă
Ugreen PB532 suportă încărcare bidirecțională, ceea ce înseamnă că încarcă la fel de rapid atât alte dispozitive, cât și pe el însuși. Cu o putere de până la 30 W, poate încărca, de exemplu, un iPhone 16 de până la 3,7 ori, iar un Xiaomi 15 – de aproximativ 2,7 ori, economisind timp și sporind mobilitatea.
Compatibilitate extinsă
Modelul PB532 suportă protocoalele populare de încărcare rapidă: UFCS (Universal Fast Charging System, sistem universal de încărcare rapidă), PD (Power Delivery, tehnologie de încărcare rapidă dezvoltată de USB-IF), PPS (Programmable Power Supply, sistem programabil de alimentare), QC (Quick Charge, tehnologie de încărcare rapidă de la Qualcomm), SCP (SuperCharge Protocol, protocol de încărcare rapidă de la Huawei), FCP (Fast Charging Protocol, încărcare rapidă pentru dispozitive Huawei/Honor) și AFC (Adaptive Fast Charging, încărcare rapidă adaptivă de la Samsung). Datorită acestui fapt, poți încărca o varietate de echipamente.
Mod de consum redus de energie
Powerbank-ul Ugreen va avea grijă și de căștile tale wireless, ceasuri, ventilatoare sau periuțe electrice. Datorită modului Low Current Mode (mod de curent scăzut), poți încărca în siguranță și dispozitive mici care necesită o tensiune scăzută.
Atenție la siguranță
Dispozitivul utilizează tehnologia de control al temperaturii, care funcționează de 200 de ori pe secundă. Datorită acestui fapt, powerbank-ul previne eficient supraîncălzirea, suprasarcina sau scurtcircuitele. Protecția pe 10 straturi confirmată de certificatele URCA (Unified Regulatory Certification Authority, autoritate unificată de certificare reglementară), CCC (China Compulsory Certificate, certificat de siguranță obligatoriu în China), CE (Conformité Européenne, conformitate cu normele Uniunii Europene), PSE (Product Safety Electrical Appliance & Materials, certificat de siguranță în Japonia) și FCC (Federal Communications Commission, comisia americană pentru comunicații) îl face o alegere sigură pentru ani de zile.
Design modern și funcționalitate
Ecranul LED (Light Emitting Diode, diodă emițătoare de lumină) lizibil care afișează nivelul de încărcare sporește confortul utilizării. Designul compact și greutatea redusă (453 g) fac ca PB532 să fie ideal pentru călătorii. Mai mult, dispozitivul respectă standardele de transport și poate fi transportat cu avionul.
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | PB532 |
| Cod producător | 55989B |
| Tip baterie | Litiu-ion |
| Capacitate celulă | 20 000 mAh |
| Capacitate nominală | 13 500 mAh (tipică la 5V–3A) |
| Putere totală de ieșire | 5V–3A max. |
| Ieșire USB-C1/C2 | 5V–3A, 9V–3A, 12V–2.5A |
| Moduri suplimentare de ieșire USB-C1/C2 | 10V–2.25A, 5V–3A, 9V–3A, 12V–2.5A, 15V–2A, 20V–1.5A |
| Ieșire USB-A | 10V–2.25A, 5V–3A, 9V–2A, 12V–1.5A |
| Greutate | 453,3 g |
| Dimensiuni | 154,3 × 70 × 29,8 mm |
| Material | PC (Polycarbonate, policarbonat) + ABS (Polycarbonate + Acrylonitrile Butadiene Styrene, policarbonat + acrilonitril-butadien-stiren, materiale plastice durabile rezistente la deteriorare) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila UGREEN PB532, 20000 mAh, 30W, 2x USB-C, 1x USB-A, Gri







