Baterie externa portabila UGREEN PB550, 20000 mAh, 67W, 1x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Grey Cod produs: UGR-180500
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 20000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Gri |
| Design | Design modern |
| Greutate | 404.4 g |
| Inaltime | 26.7 mm |
| Latime | 80.1 mm |
| Lungime | 138.9 mm |
| Material | Plastic |
| Putere | 67 W |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila UGREEN PB550, 20000 mAh, 67W, 1x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Grey
Powerbank-ul UGREEN PB550 este un dispozitiv practic cu o capacitate de 20000 mAh, care se va dovedi util atât în călătorie, cât și în viața de zi cu zi. Suportă încărcare rapidă cu o putere maximă de până la 67W, astfel încât poate încărca nu doar smartphone-uri, ci și laptopuri, tablete și console. Ce este important, este compatibil cu multe standarde populare – inclusiv PD3.0, PPS sau Quick Charge – ceea ce îți va permite să îți reîncarci rapid energia dispozitivelor.
Încărcare simultană a 3 dispozitive
UGREEN PB550 permite încărcarea a până la 3 dispozitive simultan: prin cablul USB-C încorporat, un port USB-C suplimentar și un port USB-A clasic. Aceasta este o soluție practică, mai ales când folosești mai multe dispozitive.
Suport pentru încărcare rapidă
Powerbank-ul este compatibil cu multe dispozitive și protocoale populare. Poate încărca MacBook Pro 14" cu o putere de până la 67W, atingând 32% în 30 de minute, Redmi Note 12 Pro până la 75% în același timp, sau iPhone 16 Pro Max până la 60% cu o putere de 30W. Suportă de asemenea încărcarea rapidă a Samsung-urilor, de exemplu Galaxy S24 Ultra, care atinge 70% încărcare în 30 de minute datorită tehnologiei PPS și puterii de 45W.
Capacitate care durează o zi întreagă
Datorită capacității de 20000 mAh, powerbank-ul poate încărca MacBook Pro 14” o dată, iar iPhone 15 Pro de până la patru ori. Este soluția ideală pentru zile lungi în călătorie, muncă în teren sau la festivaluri, unde accesul la priză este limitat.
Încărcare rapidă în 2,4 ore
Datorită conectorului USB-C cu o putere de intrare de până la 65W și utilizării unei încărcătoare adecvate (de exemplu, UGREEN 65W GaN), poți încărca powerbank-ul complet în mai puțin de 2,5 ore. Aceasta înseamnă mai multă energie disponibilă atunci când ai cu adevărat nevoie de ea.
Compatibil cu normele aviatice
Dispozitivul are o capacitate de 72Wh, ceea ce înseamnă că se încadrează în cerințele liniilor aeriene și poate fi transportat fără probleme în bagajul de mână. Aceasta este o caracteristică importantă dacă călătorești frecvent cu avionul și vrei să ai la îndemână o sursă de alimentare de încredere.
Cablu încorporat
Powerbank-ul este echipat cu un cablu USB-C integrat, care servește nu doar pentru încărcare, ci și ca mânere pentru transport. Astfel, poți renunța la cabluri suplimentare, ceea ce face ca întregul set să fie mai convenabil de transportat.
În pachet
- powerbank
- cablul USB-C la USB-C 240 W (0.5 m)
- instrucțiuni de utilizare
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Cod produs | 55996B |
| Model | PB550 |
| Culoare | gri |
| Baterie | litiu-ion |
| Capacitate | 20 000 mAh (4x5000 mAh) |
| Capacitate nominală | 11520 mAh (5V/3A) |
| Tensiune de ieșire (cablul USB-C) | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A 65 W max. |
| Tensiune de ieșire USB-C2 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A 65 W max. |
| Tensiune de ieșire USB-A | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.25A, 22.5/33 W max. |
| Tensiune de intrare USB-C1 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3, 20V/3.25A 65 W max. |
| Tensiune de intrare USB-C2 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3, 20V/3.25A 65 W max. |
| Pondere | 404,4 g |
| Dimensiuni | 138.9 x 80.1 x 26.7 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila UGREEN PB550, 20000 mAh, 67W, 1x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Grey







