Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa portabila UGREEN PB550, 20000 mAh, 67W, 1x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Gri Cod produs: UGR-180499
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 20000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Gri |
| Design | Design modern |
| Greutate | 404.4 g |
| Inaltime | 26.7 mm |
| Latime | 80.1 mm |
| Lungime | 138.9 mm |
| Material | Plastic |
| Putere | 67 W |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila UGREEN PB550, 20000 mAh, 67W, 1x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Gri

Dispozitiv practic
Powerbank-ul UGREEN PB550 este un dispozitiv practic cu o capacitate de 20000 mAh, ideal atât pentru călătorii, cât și pentru utilizarea zilnică. Suportă încărcare rapidă cu o putere maximă de până la 67W, ceea ce înseamnă că poate încărca nu doar smartphone-uri, ci și laptopuri, tablete și console. Important este că este compatibil cu multe standarde populare – inclusiv PD3.0, PPS și Quick Charge – ceea ce vă permite să reîncărcați rapid energia dispozitivelor dumneavoastră.


Încărcare simultană a 3 dispozitive
UGREEN PB550 permite încărcarea a până la 3 dispozitive simultan: prin cablul USB-C încorporat, un port USB-C suplimentar și un port USB-A clasic. Aceasta este o soluție practică, mai ales când utilizați mai multe echipamente.

Suport pentru încărcare rapidă
Powerbank-ul este compatibil cu multe dispozitive și protocoale populare. Poate încărca un MacBook Pro 14" cu o putere de până la 67W, atingând 32% în 30 de minute, un Redmi Note 12 Pro până la 75% în același timp, sau un iPhone 16 Pro Max până la 60% la o putere de 30W. De asemenea, suportă încărcarea rapidă a telefoanelor Samsung, de exemplu, Galaxy S24 Ultra, care atinge 70% încărcare în 30 de minute datorită tehnologiei PPS și a puterii de 45W.

Capacitate suficientă pentru o zi întreagă
Datorită capacității de 20000 mAh, powerbank-ul poate încărca un MacBook Pro 14” o dată, iar un iPhone 15 Pro chiar de patru ori. Aceasta este o soluție ideală pentru zilele lungi de călătorie, muncă pe teren sau la festivaluri, unde accesul la o priză este limitat.

Încărcare rapidă în 2,4 ore
Datorită conectorului USB-C cu o putere de intrare de până la 67W și utilizării unui încărcător adecvat, veți încărca powerbank-ul complet în mai puțin de 2,5 ore. Aceasta înseamnă mai multă energie disponibilă atunci când aveți cu adevărat nevoie de ea.

Conform cu normele aviatice
Dispozitivul are o capacitate de 72Wh, ceea ce înseamnă că se încadrează în cerințele companiilor aeriene și poate fi transportat fără probleme în bagajul de mână. Aceasta este o caracteristică importantă dacă călătoriți frecvent cu avionul și doriți să aveți la îndemână o sursă de alimentare fiabilă.

Cablu încorporat
Powerbank-ul a fost echipat cu un cablu USB-C integrat, care servește nu numai la încărcare, ci și ca mâner pentru transportul ușor. Datorită acestui fapt, puteți renunța la cablurile suplimentare, ceea ce face ca întregul set să fie mai convenabil de transportat.
Setul conține
- powerbank
- cablu USB-C la USB-C 240 W (0.5 m)
- manual de utilizare
Date tehnice
| Producător | Ugreen |
| Cod produs | 85166B |
| Model | PB550 |
| Culoare | gri |
| Acumulator | litiu-ion |
| Capacitate | 20 000 mAh (4x5000 mAh) |
| Capacitate nominală | 11520 mAh (5V/3A) |
| Tensiune de ieșire (cablu USB-C) | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A 67 W max. |
| Tensiune de ieșire USB-C2 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A 67 W max. |
| Tensiune de ieșire USB-A | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.25A, 22.5/33 W max. |
| Tensiune de intrare USB-C1 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3, 20V/3.25A 67 W max. |
| Tensiune de intrare USB-C2 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3, 20V/3.25A 67 W max. |
| Greutate | 404,4 g |
| Dimensiuni | 138.9 x 80.1 x 26.7 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila UGREEN PB550, 20000 mAh, 67W, 1x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Gri







