Baterie externa portabila UGREEN PB721 Genshin Impact, 20000 mAh, 130W, 2x USB-C, 1x USB-A, Graphics Cod produs: UGR-180497
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 20000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Graphics |
| Design | Design modern |
| Greutate | - g |
| Inaltime | - |
| Latime | - |
| Lungime | - |
| Material | Plastic |
| Putere | 130 W |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila UGREEN PB721 Genshin Impact, 20000 mAh, 130W, 2x USB-C, 1x USB-A, Graphics
Powerbank-ul Ugreen PB271 este un companion indispensabil care vă permite să încărcați rapid mai multe dispozitive simultan. Echipat cu două porturi USB-C și un port USB-A, oferă o putere totală de 130 W, permițând încărcarea simultană a unui laptop, smartphone sau tabletă. Este nevoie de doar 30 de minute pentru a încărca un MacBook Pro 16" până la 43% și un iPhone 15 până la 60% în același timp. Indiferent dacă lucrați în deplasare sau aveți nevoie de o încărcare rapidă în situații cotidiene, PB271 oferă performanța pe care vă puteți baza.
Capacitate impresionantă
Acest powerbank de mare capacitate este soluția ideală pentru călătorii lungi și zile intense. Datorită acumulatorului de 20000 mAh, puteți încărca un iPhone 15 de până la patru ori, un iPad Pro 11" de până la două ori și un MacBook Air 13" de până la 1,3 ori. Fără griji legate de o baterie descărcată în timpul proiectelor importante, a videoconferințelor sau cu navigația activată. Cu PB271, sunteți sigur că veți avea întotdeauna energie la îndemână atunci când aveți cea mai mare nevoie.
Display digital clar
Display-ul TFT modern al powerbank-ului Ugreen PB271 oferă date detaliate despre starea de încărcare și funcționarea dispozitivului. Puteți verifica oricând nivelul bateriei, tensiunea curentă, intensitatea curentului și puterea de încărcare a fiecărui port. Astfel, știți întotdeauna câtă energie a mai rămas și puteți gestiona mai bine timpul de încărcare al dispozitivelor dumneavoastră. Aceasta este o soluție excelentă pentru cei care prețuiesc claritatea, controlul și fiabilitatea.
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | PB271 |
| Suport pentru încărcare rapidă | Suportat, SCP/QC3.0/PD3.0/PPS/FCP/APPLE 5V2.4A/SAMSUANG 5V2A/BC1.2 |
| Ieșire USB-C1+USB-C2 | 130 W |
| Capacitatea acumulatorului | 20000 mAh (4x5000mAh) |
| Capacitate nominală | 11000 mAh (5V 6A) |
| Putere nominală | 72Wh (14.4V 5000 mAh) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila UGREEN PB721 Genshin Impact, 20000 mAh, 130W, 2x USB-C, 1x USB-A, Graphics







