Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa portabila UGREEN PB726, 20000 mAh, 165W, 2x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Certificat CCC, Gri Cod produs: UGR-180502
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 20000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Gri |
| Design | Design modern |
| Greutate | 530 g |
| Inaltime | 50 mm |
| Latime | 54 mm |
| Lungime | 146 mm |
| Material | Plastic |
| Putere | 165 W |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila UGREEN PB726, 20000 mAh, 165W, 2x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Certificat CCC, Gri
UGREEN Power Bank 20000 mAh este un dispozitiv compact, dar extrem de eficient, care oferă încărcare rapidă de până la 100 W, posibilitatea de a alimenta trei dispozitive simultan și un cablu USB-C retractabil încorporat, cu o lungime de 65 cm. Datorită capacității sale enorme, afișajului TFT avansat și protecțiilor de calitate auto, este ideal pentru călătorii, muncă și utilizare zilnică. Încărcarea completă a power bank-ului durează doar 1,9 ore, iar dimensiunile sale compacte facilitează transportul și depozitarea.
Încărcare rapidă și fiabilă a laptopurilor
Power bank-ul permite alimentarea simultană a două dispozitive solicitante, cum ar fi laptopurile, cu o putere de până la 100 W + 65 W. Puterea maximă a unui singur port este de 100 W, ceea ce permite încărcarea rapidă a dispozitivelor moderne – chiar și în timpul utilizării lor.
Cablu USB-C încorporat cu mecanism de retractare
Cablul USB-C flexibil, integrat, cu o lungime de 65 cm, permite încărcarea comodă fără a fi nevoie de cabluri suplimentare. Cablul poate fi setat la una dintre cele cinci lungimi, iar după finalizarea încărcării, poate fi ușor de depozitat – este comoditate și ordine într-unul singur.
Capacitate de 20 000 mAh pentru multiple încărcări
Dispozitivul oferă o rezervă mare de energie, care este suficientă pentru a încărca de mai multe ori diverse echipamente. Cu un ciclu complet, puteți încărca un MacBook Air 13 de până la 1,3 ori, un Galaxy S24 Ultra de până la 3 ori, un iPhone 16 chiar și de 4 ori, iar un iPad Pro 11 de până la 2 ori.
Încărcare simultană a trei dispozitive
UGREEN permite utilizarea simultană a trei ieșiri: cablul USB-C încorporat, portul USB-C și portul USB-A. De asemenea, suportă modul de curent scăzut, ideal pentru încărcarea accesoriilor mai mici, cum ar fi căști sau smartwatch-uri.
Ecran TFT cu informații curente
Afișajul TFT de înaltă calitate oferă o imagine de ansamblu a parametrilor cheie – nivelul bateriei, puterea de ieșire și starea porturilor. Iconițele intuitive și rezoluția înaltă fac monitorizarea funcționării dispozitivului rapidă și convenabilă.
Celule de calitate auto și protecție termică
Celulele utilizate în interior îndeplinesc standardele industriei auto – sunt durabile, sigure și rezistente la utilizare intensivă. Tehnologia Thermal Guard™ protejează dispozitivul împotriva supraîncălzirii, asigurând o încărcare sigură în orice condiții.
Ușor, compact și gata de zbor
Cu dimensiunile de 146 × 54 × 50 mm și o greutate de 530 g, power bank-ul este ușor de împachetat și transportat. Respectă standardele UN38.3, ceea ce înseamnă că îl puteți lua fără probleme în avion.
Inclus în pachet
- Powerbank Ugreen PB726
- Documentație
| Producător | UGREEN |
|---|---|
| Model | PB726 |
| Capacitate | 20000 mAh (74 Wh) |
| Tip baterie | Litiu-polimer (4 celule) |
| Număr de porturi | 3 |
| Porturi și interfețe | 1× cablu USB‑C încorporat, 1× USB‑C, 1× USB‑A |
| Conector de intrare | USB‑C |
| Putere maximă de încărcare (Power Delivery) | până la 100 W (PD 3.0) |
| Putere maximă de ieșire | până la 165 W (total) |
| Putere de ieșire – porturi | USB‑C1: până la 100 W; USB‑C2: până la 100 W; USB‑A: 22,5 W / 33 W |
| Încărcare simultană | până la 3 dispozitive |
| Timp de încărcare completă a power bank-ului | aprox. 1,9 ore (încărcător de 100 W) |
| Cablu încorporat | USB‑C, bidirecțional, retractabil, 65 cm, 5 nivele de lungime |
| Afișaj | TFT – nivel de încărcare, putere de ieșire, stare porturi |
| Protecții | Protecție termică Thermal Guard™, celule de calitate auto |
| Compatibilitate cu transportul aerian | UN38.3, ICAO, IATA |
| Dimensiuni | 146 × 54 × 50 mm |
| Greutate | 530 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila UGREEN PB726, 20000 mAh, 165W, 2x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Certificat CCC, Gri








