Baterie externa portabila UGREEN PB726, 20000 mAh, 165W, 2x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Gri Cod produs: UGR-180498
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 20000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Gri |
| Design | Design modern |
| Greutate | - g |
| Inaltime | 50 mm |
| Latime | 54 mm |
| Lungime | 146 mm |
| Material | Plastic |
| Putere | 165 W |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila UGREEN PB726, 20000 mAh, 165W, 2x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Gri
UGREEN PB726 este o propunere pentru utilizatorii exigenți care lucrează frecvent de la distanță, călătoresc în interes de serviciu sau pur și simplu au nevoie de o sursă de energie fiabilă și universală. Încărcarea laptopului și a telefonului în același timp, reîncărcarea rapidă a energiei între întâlniri și, în plus, organizarea cablurilor – toate acestea sunt combinate într-un singur dispozitiv solid.
Cablu integrat
Una dintre caracteristicile distinctive ale acestui powerbank este cablul USB-C (Universal Serial Bus tip C, conector pentru transmiterea datelor și a energiei) încorporat, cu o lungime de 65 cm – nu trebuie să luați cabluri suplimentare care ocupă doar spațiu în geantă și se încurcă pe birou. Datorită acestui fapt, puteți utiliza liber dispozitivul în tren, la aeroport sau în mașină fără a căuta accesorii de rezervă.
Încărcarea laptopului și a smartphone-ului simultan
Powerbank-ul permite încărcarea a două dispozitive simultan cu performanță maximă – de exemplu, un laptop cu o putere de până la 100 W și un telefon sau o tabletă cu o putere de 65 W. Puterea totală de ieșire de 165 W înseamnă că nu trebuie să renunțați la viteza de încărcare atunci când conectați două dispozitive. Puteți organiza o videoconferință pe MacBook și puteți încărca iPhone-ul în același timp, totul fără căderi de tensiune.
Încărcare rapidă a powerbank-ului
UGREEN PB726 nu numai că încarcă alte dispozitive cu putere mare, dar și își recuperează rapid energia. Suportul pentru încărcare cu o putere de până la 100 W (USB-C) permite încărcarea completă a powerbank-ului în aproximativ 1,9 ore. Datorită acestui fapt, nu trebuie să vă faceți griji că powerbank-ul vă va dezamăgi în cel mai nepotrivit moment.
Celule eficiente și durabile
Powerbank-ul a fost echipat cu celule de înaltă calitate, cu o durată de viață sporită, care, chiar și după 1000 de cicluri complete de încărcare, își păstrează până la 70% din capacitate. Datorită acestui fapt, PB726 vă va servi ani de zile de utilizare zilnică – indiferent dacă îl folosiți la birou, în călătorii de afaceri sau acasă în fiecare zi.
Performanță maximă
Pentru a utiliza pe deplin potențialul powerbank-ului – în special la încărcarea laptopurilor – se recomandă utilizarea cablului USB-C încorporat. În cazul utilizării propriilor cabluri, merită să vă asigurați că acestea suportă încărcarea cu o putere de 100 W – astfel veți evita căderile de performanță și veți menține stabilitatea încărcării.
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | PB726 |
| Culoare | gri |
| Acumulator | litiu-polimer |
| Putere de ieșire | 165 W |
| Putere de intrare | 100 W |
| Capacitate | 20 000 mAh |
| Cablu încorporat | da, USB-C (65 cm) |
| Compatibilitate | iPhone, iPad, MacBook |
| Dimensiuni | 146 x 54 x 50 mm |
| Display | TFT |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila UGREEN PB726, 20000 mAh, 165W, 2x USB-C, 1x USB-A, 1x Cablu USB-C integrat, Gri








