Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa portabila USAMS CD22, 5000 mAh, 20W, 1xUSB-C, Incarcare Wireless 15W, Gri Cod produs: USA-159739
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Caracteristici |
Capacitate: 5000 mAh; Design confortabil si compact; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB-C Wireless |
| Culori disponibile | Gri |
| Design | Design modern |
| Greutate | 120 g |
| Inaltime | 9 mm |
| Latime | 66 mm |
| Lungime | 102 mm |
| Material |
ABS Aluminiu |
| Tip produs | Baterie externa |
DESCRIERE
Baterie externa portabila USAMS CD22, 5000 mAh, 20W, 1xUSB-C, Incarcare Wireless 15W, Gri
Date Tehnice |
|
| Tip | Bancă de putere wireless |
| Material | Aluminiu / ABS |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Capacitate nominală | 2800 mAh |
| Dimensiuni | 102.5 x 66 x 9 mm |
| Greutate | Aproximativ 120g |
| Puterea de încărcare wireless | 15W (Max) |
| Intrare USB-C | 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A |
| Ieșire USB-C | 5V-3A, 9V-2.22A, 12V-1.67A |
| Puterea de ieșire | 5V-2A (Max) |
| Timp de încărcare a băncii de putere | Aproximativ 2 ore |
| Surse de alimentare | USB-C |
| Culoare | Gri închis |
| Compatibilitate | Telefoane mobile / Tablete / Laptopuri |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila USAMS CD22, 5000 mAh, 20W, 1xUSB-C, Incarcare Wireless 15W, Gri







