Baterie externa portabila USAMS PB68, 30000 mAh, 65W, 3A, 2xUSB-A, 1xUSB-C, Afisaj LED, Cablu USB-C 1m inclus, Negru Cod produs: USA-169881
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 30000 mAh |
| Caracteristici |
Capacitate: 30000mAh; Afisaj LED; Functii de protectie; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Greutate | 590 g |
| Inaltime | 4.2 cm |
| Latime | 6.9 cm |
| Lungime | 15.4 cm |
| Material | Policarbonat |
| Putere | 65 W |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila USAMS PB68, 30000 mAh, 65W, 3A, 2xUSB-A, 1xUSB-C, Afisaj LED, Cablu USB-C 1m inclus, Negru
Usams US-CD185 PB68, o bancă de alimentare de mare capacitate de până la 30,000mAh care suportă încărcarea rapidă PD3.0 + QC3.0. Banca de alimentare este proiectată pentru a încărca liber până la trei dispozitive simultan. Dispozitivul este echipat cu două porturi USB pentru încărcare rapidă și un port USB-C. Indicatorul LED încorporat te informează continuu despre capacitatea de energie rămasă în banca ta de alimentare.
Date tehnice
| Bancă de alimentare PB68 | |
| Material | ABS |
| Capacitate | 30,000mAh |
| Capacitate nominală | 18,000mAh |
| Energia nominală | 111 Wh |
| Putere | 65W |
| Dimensiuni | 154x69.5x41.8mm |
| Greutate | 590g |
| Intrare Type-C | 5V⎓3A 9V⎓3A 12V⎓3A 15V⎓3A 20V⎓2.25A (max 45W) |
| Ieșire Type-C | 5V⎓3A 9V⎓3A 12V⎓3A 15V⎓3A 20V⎓3.25A (max 65W) |
| Ieșire USB 1 | 4.5V⎓5A 5V⎓4.5A 5V⎓3A 9V⎓2A 12V⎓1.5A (max 22.5W) |
| Ieșire USB 2 | 5V⎓3A 9V⎓2A 12V⎓1.5A (max 18W) |
| Ieșire multi-port | 5V⎓3A |
| Timp de încărcare (intrare) | aproximativ 2.5 ore (45W) |
| Baterie | Lithium-polimer |
| Cablu USB-C la USB-C | |
| Lungime | 1.2m |
| Putere | 100W |
| Material | TPE |
| Viteza de transfer de date | 480 Mb/s |
| Compatibilitate | pentru dispozitive cu port Type-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila USAMS PB68, 30000 mAh, 65W, 3A, 2xUSB-A, 1xUSB-C, Afisaj LED, Cablu USB-C 1m inclus, Negru







