Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa portabila Verbatim Charge'n'Go, 10000 mAh, PD 20W, Wireless 15W, USB-C, Roz Cod produs: VER-139200
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 10000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB-C Wireless |
| Culori disponibile | Roz |
| Design | Design modern |
| Greutate | 187 g |
| Inaltime | 6.5 cm |
| Latime | 1.6 cm |
| Lungime | 10.5 cm |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Baterie externa |
DESCRIERE
Baterie externa portabila Verbatim Charge'n'Go, 10000 mAh, PD 20W, Wireless 15W, USB-C, Roz
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila Verbatim Charge'n'Go, 10000 mAh, PD 20W, Wireless 15W, USB-C, Roz







