Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie pentru aparatul de aer conditionat portabil EcoFlow WAVE 2, 820W, 1159 Wh, , USB-C / USB-A, Negru / Gri Cod produs: ECO-151245
Vezi toate produsele din categoria Accesorii panouri solare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile |
Negru Gri |
| Lungime | 272 mm |
| Material | Plastic |
| Putere | 820 W |
| Sistem solar compatibil | Fotovoltaic |
| Tip produs | Baterie |
| Utilizare | Rezidential |
Baterie pentru aparatul de aer conditionat portabil EcoFlow WAVE 2, 820W, 1159 Wh, , USB-C / USB-A, Negru / Gri
O baterie reîncărcabilă pentru aerul condiționat portabil EcoFlow Wave 2, cu o capacitate de 1159 Wh și un timp de funcționare îndelungat. Permite unității să funcționeze fără fir, ceea ce este ideal pentru utilizarea pe iahturi, în corturi și autorulote. Eliberează-te de cabluri și bucură-te de libertate!

| Brand | EcoFlow |
|---|---|
| Nume | Baterie suplimentară EcoFlow WAVE 2 |
| Model | ZYDKT210-EB |
| Capacitate | 1159 Wh |
| Tip celulă | NCM |
| Durata de viață | Aproximativ 800 de cicluri până la 80%+ capacitate |
| Putere maximă de ieșire | 820 W |
| Port de ieșire suplimentar 1 | USB-C 100 W |
| Port de ieșire suplimentar 2 | USB-A 18 W |
| Dimensiuni | 515 x 272 x 92 mm |
| Greutate | Aproximativ 7.8 kg |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Baterie pentru aparatul de aer conditionat portabil EcoFlow WAVE 2, 820W, 1159 Wh, , USB-C / USB-A, Negru / Gri







