Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie Plug In pentru frigiderul auto EcoFlow Glacier, 298Wh, Autonomie 24h, USB-C, Negru Cod produs: ECO-151244
Vezi toate produsele din categoria Frigidere auto
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | - |
| Clasa de eficienta energetica | - |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 1.8 kg |
| Material | Plastic |
| Sistem racire | Termoelectric |
| Tip | Portabil |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip combustibil | - |
| Tip produs | Baterie |
| Tip vehicul | Autovehicul |
Baterie Plug In pentru frigiderul auto EcoFlow Glacier, 298Wh, Autonomie 24h, USB-C, Negru
Bucurați-vă de băuturi răcoritoare și mai mult timp. Bateria plug-in pentru frigiderul EcoFlow Glacier se distinge prin capacitatea sa de 298 Wh și oferă până la 24 de ore de răcire sau 10 ore de congelare. Este echipată cu un port USB-C pentru încărcare ușoară și are o durată de viață de până la 800 de cicluri. În plus, veți putea încărca bateria în mai multe moduri: folosind o priză, un încărcător auto și panouri solare.
| Producător | EcoFlow |
|---|---|
| Denumire | Baterie plug-in |
| Scop | Frigider EcoFlow Glacier |
| Capacitate | 298 Wh |
| Timp de încărcare | AC (180 W): 2.15 h; DC (24V): 2.7 h; DC (12V): 4h; panouri solare (240W): 2,5 h |
| Putere | 100 W |
| Port intrare/ieșire | USB-C |
| Timp de funcționare | 24 h răcire / 10 h congelare |
| Durata de viață | 800 cicluri (capacitate 80%+) |
| Dimensiuni | 245.5 x 92 x 68 mm |
| Greutate | 1.8 kg |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie Plug In pentru frigiderul auto EcoFlow Glacier, 298Wh, Autonomie 24h, USB-C, Negru








