Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Blender JIMMY B53, 1000W, 1.5L, 5 moduri, Negru Cod produs: JIM-147943
Vezi toate produsele din categoria Blendere si Tocatoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 1.5 l |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Functii |
Maruntire Soup maker |
| Material bol | Plastic |
| Material lame | Otel |
| Putere | 1000 W |
| Tip blender | Fix |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Trepte de viteza | 1 |
| Utilizare | Rezidential |
Blender JIMMY B53, 1000W, 1.5L, 5 moduri, Negru
JIMMY B53 blender cu cană
Acum puteți pregăti cu ușurință smoothie-uri delicioase și sănătoase, mousse-uri de fructe și piureuri pentru copilul dvs. Blenderul pentru pahare JIMMY B53 se remarcă prin puterea sa de 1.000 de wați și viteza de până la 25.000 rpm. Este echipat cu o lamă cvadruplă și oferă 5 moduri de funcționare din care puteți alege. Cu o capacitate de până la 1,5 litri, puteți pregăti dintr-o dată smoothie-uri gustoase pentru întreaga familie. De asemenea, aparatul este extrem de silențios și ușor de curățat. Setul include și o cană practică, portabilă.
5 moduri de funcționare din care să alegeți
Cu până la 5 moduri de funcționare disponibile, puteți adapta cu ușurință blenderul la nevoile dvs. JIMMY B53 vă permite să alegeți între fructe și legume, milkshake, smoothie-uri, alimente pentru copii și nuci. Doriți să pregătiți un piure nutritiv pentru bebelușul dvs. Trebuie să măcinați nuci pentru o prăjitură? Sau aveți chef de un delicios smoothie de căpșuni? Blenderul JIMMY B53 este la înălțimea sarcinii în aproape orice situație!
6 niveluri de viteză
Adaptați blenderul la situație și obțineți smoothie-uri sau piureuri cu gust și mai bun. În modul manual, aparatul vă permite să alegeți din 6 niveluri de viteză, care sunt perfecte pentru diferite situații. Nivelurile 1-2 vor fi potrivite pentru mixarea fructelor moi, cum ar fi bananele sau căpșunile. Nivelurile 3-4 sunt potrivite pentru blenduirea ingredientelor mai dure, cum ar fi morcovii. Nivelurile 5-6 vor funcționa bine cu gheață și nuci, printre altele.
Lamă cvadruplă - putere mare
Gata cu bucățile neapetisante și necombinate de alimente în smoothie-urile tale. Blenderul JIMMY are o putere de până la 1.000 de wați și o viteză de până la 25.000 rpm. De asemenea, se distinge prin designul îmbunătățit, atent gândit și lama cvadruplă, astfel încât toate ingredientele pot fi amestecate perfect, uniform. Aparatul face față cu ușurință chiar și bucăților de gheață! De asemenea, extrage mai multe substanțe nutritive. Toate acestea fac ca smoothie-urile, piureurile și altele să fie netede, delicioase și sănătoase.
Ușor de utilizat
Utilizarea blenderului este extrem de ușoară. Aparatul este echipat cu un afișaj digital care vă va oferi, printre altele, informații despre timpul său de funcționare. B53 este surprinzător de ușor, cântărind doar 0,8 kg. De asemenea, se remarcă prin durabilitatea ridicată și rezistența la deteriorare. Mai mult, pentru fabricarea sa a fost folosit plastic de calitate excelentă, fără BPA. Astfel, puteți servi alimentele pasate copilului dvs. fără nicio grijă! Este inclus și un împingător practic.
Și mai multă comoditate
Nu veți avea probleme în a vă păstra blenderul în stare perfectă. Cupa sa poate fi curățată în mașina de spălat vase fără nicio grijă. Există, de asemenea, un mod special Pulse care nu numai că vă permite să tocați ingredientele, dar și curăță automat aparatul. În plus, datorită designului său îmbunătățit, B53 funcționează extrem de silențios. Nivelul său de zgomot nu depășește 80 dBA. Nu vă faceți griji că zgomotul enervant deranjează pe nimeni!
Ideal pentru familiile numeroase
Capacitatea de 1,5 litri a paharului blenderului înseamnă că acesta este ideal pentru familiile numeroase și poate gestiona mai multe pahare de smoothie în același timp. Cu B53, puteți face cu ușurință suficiente smoothie-uri pentru toată lumea! Un mousse gustos și sănătos pentru cină? Sau poate un smoothie de fructe delicios după micul dejun? Cu JIMMY le puteți oferi cu ușurință celor dragi nutrienți valoroși!
Cană portabilă inclusă
Kitul include și o cană portabilă practică de 600 ml. Astfel, vă puteți lua în mod convenabil smoothie-ul terminat la serviciu, la universitate sau la sala de sport. Acum puteți bea cu ușurință un smoothie sănătos și nutritiv ori de câte ori doriți! La fel ca ceașca blenderului, cana este fabricată din plastic PCTG de înaltă calitate, fără BPA - deci este complet sigură pentru sănătatea dumneavoastră.
Inclus
- Blender
- Cană portabilă (600 ml)
- Pusher
| Producător | JIMMY |
|---|---|
| Nume | Blender |
| Model | B53 |
| Putere nominală | 1000 W |
| Tensiune nominală | 220-240 V |
| Viteza max. | 25.000 rpm |
| Nivel maxim de zgomot | < 80 dBA |
| Material (pahar/cupă) | PCTG (fără BPA) |
| Capacitate cupă | 1,5 l |
| Greutatea bazei cu motor | 2,8 kg |
| Greutatea paharului | 0,8 kg |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Blender JIMMY B53, 1000W, 1.5L, 5 moduri, Negru







