Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Boxa portabila HiFuture Alpha, Bluetooth 5.3, 15W, 4000 mAh, USB-C, IPX7, Rosu Cod produs: HIF-141267
Vezi toate produsele din categoria Boxe portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Acumulator: 4000 mAh IPX7 |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Rosu |
| Raza actiune | 0-10m |
| Tip produs | Boxa Bluetooth |
Boxa portabila HiFuture Alpha, Bluetooth 5.3, 15W, 4000 mAh, USB-C, IPX7, Rosu
Boxă Bluetooth HiFuture Alpha (rosu)
Boxa HiFuture Alpha oferă o experiență sonoră impresionantă. Echipată cu drivere de 45 mm și 80 mm și tehnologie Bluetooth 5.3, aceasta excelează prin calitatea sunetului și funcționalitate, oferind o experiență unică de ascultare a muzicii. În plus, funcționează până la 12 ore cu o singură încărcare și este rezistentă la apă IPX7, permițându-vă să o luați la piscină sau în camping fără să vă faceți griji cu privire la descărcarea rapidă și stropire.

Calitate impresionantă a sunetului
Boxa Alpha oferă un sunet excepțional datorită driverelor sale mari de 45 mm și 80 mm și a puterii de ieșire de 15 W. Cu un răspuns în frecvență de la 70 Hz la 16 kHz, poate reproduce o gamă completă de sunete, oferind un bas profund și înalte clare. Un amplificator 2 în 1 încorporat îmbunătățește și mai mult sunetul, oferind un sunet solid și clar.

Design robust și portabilitate
Finisajul textil nu numai că conferă boxei un aspect elegant, dar oferă și o rezistență suplimentară la deteriorări mecanice. Rezistența la apă IPX7 face ca boxele să fie rezistente la stropire, fiind o alegere ideală pentru activități în aer liber, cum ar fi camping, drumeții, excursii la plajă sau utilizare la piscină.

Conectivitate avansată
Tehnologia Bluetooth 5.3, combinată cu cipurile AC6966B4 și ACM8615M, oferă conectivitate rapidă și stabilă dispozitivelor Android și iOS. Profilurile Bluetooth HFP1.7, A2DP1.3 și AVRCP 1.6 permit o redare fluidă a muzicii, iar o rază de acțiune de până la 10 metri oferă libertate de mișcare fără a vă face griji că veți pierde conexiunea. Funcția Pair to Play facilitează conectarea boxei la televizor sau la alte dispozitive pentru efecte sonore stereo excelente.

Durată lungă de funcționare
Boxa HiFuture Alpha este echipată cu o baterie litiu-ion polimer de 4.000 mAh, care oferă până la 12 ore de redare a muzicii cu o singură încărcare. Pe de altă parte, dispozitivul se încarcă printr-un port USB-C și durează aproximativ 3,5 ore.

Versatilitate și confort
Boxa Alpha oferă diverse moduri de redare, cum ar fi mono și TWS, care vă permit să îi personalizați performanța. Comenzile intuitive facilitează gestionarea redării muzicii și preluarea apelurilor, iar un radiator încorporat oferă un bas mai bogat și mai profund.

Producător HiFuture Model Alfa Culoare rosu Versiune Bluetooth 5.3 Cip Bluetooth AC6966B4 + ACM8615M Profiluri Bluetooth HFP1.7/ A2DP1.3/ AVRCP 1.6 Moduri de redare mono, TWS Impermeabil IPX7 Rază de acțiune Bluetooth 10 metri Răspuns în frecvență 70Hz până la 16KHz (±6dB) Diametrul traductorului 45mm * 80mm Impedanța difuzorului 4 Ω (±15%) Putere 15W SPL 82dB /1m/1W Tensiunea și curentul de încărcare CC 5V/2A Raport semnal-zgomot (SNR) aprox. 78dB THD+N aprox. 1% (10W/1kHz) Tip baterie Polimer litiu-ion Capacitatea bateriei 4000 mAh Durata de viață a bateriei Păstrează 80% din capacitate după 300 de cicluri Timp de redare a muzicii aprox. 12 ore Timp de așteptare 300 de zile Timp de încărcare 3,5 ore Port de încărcare USB-C Greutate 500 g
| Producător | HiFuture |
|---|---|
| Model | Alfa |
| Culoare | rosu |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Cip Bluetooth | AC6966B4 + ACM8615M |
| Profiluri Bluetooth | HFP1.7/ A2DP1.3/ AVRCP 1.6 |
| Moduri de redare | mono, TWS |
| Impermeabil | IPX7 |
| Rază de acțiune Bluetooth | 10 metri |
| Răspuns în frecvență | 70Hz până la 16KHz (±6dB) |
| Diametrul traductorului | 45mm * 80mm |
| Impedanța difuzorului | 4 Ω (±15%) |
| Putere | 15W |
| SPL | 82dB /1m/1W |
| Tensiunea și curentul de încărcare | CC 5V/2A |
| Raport semnal-zgomot (SNR) | aprox. 78dB |
| THD+N | aprox. 1% (10W/1kHz) |
| Tip baterie | Polimer litiu-ion |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Durata de viață a bateriei | Păstrează 80% din capacitate după 300 de cicluri |
| Timp de redare a muzicii | aprox. 12 ore |
| Timp de așteptare | 300 de zile |
| Timp de încărcare | 3,5 ore |
| Port de încărcare | USB-C |
| Greutate | 500 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Boxa portabila HiFuture Alpha, Bluetooth 5.3, 15W, 4000 mAh, USB-C, IPX7, Rosu






