Boxa portabila HiFuture ALTUS, Bluetooth 5.3, Autonomie 6 h, 5W, 81 dB, Incarcare USB-C, Albastru Cod produs: HIF-151617
Vezi toate produsele din categoria Boxe portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Autonomie: 6h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Albastru |
| Raza actiune | 0-10m |
| Tip produs | Boxa Bluetooth |
Boxa portabila HiFuture ALTUS, Bluetooth 5.3, Autonomie 6 h, 5W, 81 dB, Incarcare USB-C, Albastru
Mini Speaker HiFuture ALTUS
Îmbunătățește-ți experiența de ascultare cu ALTUS HiFuture; setările de iluminare colorate îmbunătățesc cu adevărat atmosfera imersivă.
ALTUS dispune de un carcasă durabilă și o curea multidirecțională, făcându-l potrivit pentru aproape orice situație. Poți să-l porți pe încheietura mâinii, într-un rucsac sau chiar să-l agăți de o umbrelă când ești afară.
Un design compact perfect portabil cu o carcasă durabilă, ALTUS se potrivește perfect în degete datorită curelei incluse, permițându-ți să-l iei oriunde. Oferim confort și durabilitate într-un design compact, fie că explorezi natura sau te relaxezi acasă.
Puterea de ieșire uimitoare de 10W a difuzorului mini portabil oferă un sunet cristalin și bas puternic, moale, fără niciun compromis.Rezistent la apă și praf cu o clasă IPX5, ALTUS de la HiFuture este tovarășul tău muzical la piscină, râu sau parc - perfect pentru orice aventură.
ALTUS de la HiFuture asigură o conectare rapidă și stabilă cu rețeaua ta wireless 5.3. Fă apeluri hands-free când ești departe de dispozitivul tău.
Amplifică atmosfera de petrecere conectând două difuzoare wireless ALTUS simultan folosind modul nostru avansat TWS. Să înceapă distracția!
Date tehnice | |
| Tip | Difuzor Bluetooth portabil |
| Versiunea Bluetooth | V5.3 |
| Culoare | Albastru |
| Chipset Bluetooth | AC66966B |
| Profil Bluetooth | HFP1.7 / A2DP1.3 AVRCP 1.6 |
| Mod de joc | Mono sau modul TWS |
| Rezistență la apă | IPX7 |
| Raza wireless | 10 metri (în spațiu liber) |
| Răspuns în frecvență | 95Hz-20KHz (±6dB) |
| Diametrul difuzorului | 43 mm |
| Impedanța difuzorului | 4 ohmi (±15%) |
| Puterea nominală | 5W |
| SPL | 81 dB / 1m |
| Tensiune și curent de încărcare | DC5V@1A |
| SNR | >=76 dB |
| THD+N | <=1% (5W / 1kHz)> |
| Tip baterie | Baterie litiu-ion polimer |
| Durata de viață a bateriei | 80% capacitate după 300 de cicluri |
| Timp de redare muzicală | 6 ore |
| Timp de așteptare | 300 zile |
| Timp de încărcare | 2 ore |
| Port de încărcare | USB-C |
| Greutate | 157 g |
| Dimensiuni | 93*47.5±1 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Boxa portabila HiFuture ALTUS, Bluetooth 5.3, Autonomie 6 h, 5W, 81 dB, Incarcare USB-C, Albastru






