Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu EcoFlow MC4 la XT60 pentru conectare panouri solare, 3.5m, Negru/Rosu Cod produs: ECO-151227
Vezi toate produsele din categoria Accesorii panouri solare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile |
Negru Rosu |
| Lungime | 3.5 m |
| Material | Plastic |
| Putere | 0 W |
| Sistem solar compatibil | Fotovoltaic |
| Tip produs | Cablu conectare solar |
| Utilizare | Rezidential |
Cablu EcoFlow MC4 la XT60 pentru conectare panouri solare, 3.5m, Negru/Rosu
Cu cablul MC4 la XT60, poți conecta cu ușurință un panou fotovoltaic portabil la o stație de energie EcoFlow din seria DELTA sau RIVER. Astfel, poți folosi energie solară ecologică, accesibilă oriunde te-ai afla! Lungimea cablului este de 3,5 m, ceea ce oferă o flexibilitate și libertate fără egal - acum poți poziționa cu ușurință panoul pentru a capta cât mai multă lumină posibil!

| Brand | EcoFlow |
|---|---|
| Nume | Cablul fotovoltaic EcoFlow MC4 la XT60 |
| Lungime | 3,5 m |
| Tip | MC4 la XT60 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Cablu EcoFlow MC4 la XT60 pentru conectare panouri solare, 3.5m, Negru/Rosu







