Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu EcoFlow pentru conectarea microinverterul PowerStream la rețeaua electrica, 3m, Negru Cod produs: ECO-156920
Vezi toate produsele din categoria Accesorii panouri solare
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 3 m |
| Material | Plastic |
| Putere | 0 W |
| Sistem solar compatibil | Fotovoltaic |
| Tip produs | Cablu |
| Utilizare | Rezidential |
DESCRIERE
Cablu EcoFlow pentru conectarea microinverterul PowerStream la rețeaua electrica, 3m, Negru
Cablul de alimentare EcoFlow vă permite să conectați microinverterul PowerStream la rețeaua electrică. Lungimea cablului este de 3m.
| Marca | EcoFlow |
|---|---|
| Tip cablu | Cablu de alimentare cu curent alternativ |
| Lungime | 3 m |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu EcoFlow pentru conectarea microinverterul PowerStream la rețeaua electrica, 3m, Negru






