Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu extender pentru transfer de date Viture Pro USB-C XR, USB-C tata - USB-C mama, Negru Cod produs: VIT-145171
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 0 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB-C USB-C mama |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 0 m |
| Putere | 45 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C mama |
| Tip produs |
Adaptor cablu date Cablu date |
| Viteza de transfer | 10 Gbps |
Cablu extender pentru transfer de date Viture Pro USB-C XR, USB-C tata - USB-C mama, Negru
Adaptor Viture Pro USB-C XR pentru iPhone
Adaptorul Viture Pro USB-C XR pentru iPhone, un adaptor mic, dar puternic, este un accesoriu unic care deblochează capacitățile complete ale XR pe dispozitivele Apple. Dispunând de 3DoF (adică urmărirea capului) și suport nativ pentru video 3D, filmele surround Apple și modul multi-screen, vă face să vă scufundați în conținut ca niciodată înainte. Gândiți-vă la experiența multi-ecran, cinematică XR pe care o aveți întotdeauna la îndemână - la propriu.
Joacă, lucrează și încarcă - toate în același timp!
Adaptorul Viture Pro USB-C XR vă permite să utilizați ochelarii XR și să vă încărcați iPhone-ul în același timp, astfel încât să vă bucurați de divertisment neîntrerupt. Porturile clar marcate fac conectarea dispozitivelor rapidă și intuitivă. În plus, designul compact și ușor al adaptorului îl face partenerul de călătorie perfect - va încăpea în orice buzunar și oriunde doriți să explorați conținutul XR preferat. Fie că faceți streaming, lucrați sau vă jucați, acest adaptor este cheia către o nouă dimensiune a posibilităților pe iPhone.
| Producător | VITURE |
|---|---|
| Cod producător | One-XRiP-Adp-Blk |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 160.0x35.0x10 (mm). |
| Greutate | 21,8 g |
| Putere | 45W |
| Bluetooth | 5.2 (viteză 2Mbps) |
| Tip interfață | USB-C de la mascul la femelă |
| Viteza de transmisie | 10 Gbps; Suport pentru transmisie video: 1920 x 1080@60fps, 3840 x 1080@60fps |
| Protocol de interfață | USB 3.2 Gen2 |
| Ieșire | 45W(5V/3A,9V/2A,12V/2A,15V3A) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Cablu extender pentru transfer de date Viture Pro USB-C XR, USB-C tata - USB-C mama, Negru







