Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer date Aukey CB-NCC2, USB-C/USB-C, 60W, 1.8m, Alb Cod produs: AUK-142985
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Alb |
| Lungime | 1.8 m |
| Putere | 60 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs |
Cablu date Cablu incarcare laptop |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer date Aukey CB-NCC2, USB-C/USB-C, 60W, 1.8m, Alb
Aukey CB-NCC2 cablu USB-C la USB-C, 60W, 1,8m (alb).
Cablul Aukey CB-NCC2 asigură încărcarea rapidă a dispozitivelor și transferul fiabil de date. Cu o lungime de 1,8m, acesta asigură o utilizare convenabilă într-o varietate de situații, atât acasă, cât și la birou. La rândul său, compatibilitatea sa largă cu dispozitivele USB-C îl face o soluție universală pentru încărcare și sincronizare.
Putere și viteză de încărcare
Cu o putere de 60 de wați și 3 amperi, cablul Aukey CB-NCC2 poate încărca Samsung S22 Ultra la 80% în doar 35 de minute, garantând o alimentare rapidă și eficientă pentru dispozitivele dvs. Viteza de transfer de date de 480 Mbps vă permite să transferați fișiere rapid și fără probleme.
Design durabil
Finisajul din nailon asigură durabilitate ridicată și rezistență la deteriorare. În plus, întăriturile de la nivelul porturilor fac cablul rezistent la îndoire și abraziune, așa cum au confirmat numeroase teste de anduranță.
| Producător | Aukey |
|---|---|
| Model | CB-NCC2 |
| Culoare | alb |
| Lungime | 1.8 m |
| Putere | 60 W |
| Interfață | USB-C la USB-C |
| Viteză de transfer | 480 Mbps |
| Finisaj | nailon |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer date Aukey CB-NCC2, USB-C/USB-C, 60W, 1.8m, Alb






