Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer date Foneng X73, USB-C/USB-C, 60W, 1m, Alb Cod produs: FON-142992
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Alb |
| Lungime | 1 m |
| Putere | 60 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs |
Cablu date Cablu incarcare laptop |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer date Foneng X73, USB-C/USB-C, 60W, 1m, Alb
Cablu Foneng X73 USB-C la USB-C
Cablul Foneng X73 vă va ajuta să restabiliți puterea dispozitivelor dvs. în cel mai scurt timp. Acesta oferă încărcare rapidă cu o putere de până la 60W (20V / 3A), astfel încât vă va lua doar câteva momente pentru a reînnoi energia din telefon. Cu ajutorul său, nu vă puteți încărca doar smartphone-ul, ci și laptopul sau tableta. Este fabricat din plastic PVC durabil, iar capătul cablului a fost întărit suplimentar - deci nu trebuie să vă faceți griji cu privire la rupere. De asemenea, a trecut o serie de teste de durabilitate, așa că puteți fi siguri că vă va servi bine pentru o lungă perioadă de timp.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | X73 |
| Culoare | Alb |
| Curent de încărcare | 60W / 20V / 3A |
| Material | PVC |
| Conectori | USB-C / USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer date Foneng X73, USB-C/USB-C, 60W, 1m, Alb







