Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date 3mk Hyper, USB-A la USB-C, 60W, 5A, 480Mbps, 1.2m, Negru Cod produs: 3MK-168687
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1.2 m |
| Putere | 60 W |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 0 |
Cablu pentru incarcare si transfer de date 3mk Hyper, USB-A la USB-C, 60W, 5A, 480Mbps, 1.2m, Negru

Transmite în cea mai înaltă calitate
Cablu Hyper A la C de 1.2m 3A de la 3mk Protection a fost proiectat pentru utilizatorii care apreciază nu doar calitatea, ci și viteza. Cu o rată de transfer a curentului de până la 3A, cablul Hyper A la C îți permite să îți încarci instantaneu dispozitivul și să transferi fișiere mari, precum și semnale audio și video în cea mai înaltă calitate. Prin conectarea dispozitivelor tale cu cablul nostru, poți viziona filme și asculta muzică cu adevărat plăcut.

Acest cablu este cu adevărat fiabil
Cauti un cablu fiabil? Alege cablul nostru Hyper Silicone – un cablu care nu se va rupe și este foarte rezistent la daune și uzură. Fabricat din materiale de înaltă calitate, cu o atenție meticuloasă la detalii, este durabil și va dura mult timp. Disponibil în două culori: alb și negru.

1.2 m lungime pentru nevoile tale
Cablu Hyper A la C de 1.2m 3A are o lungime de 1.2 metri, ceea ce îl face perfect pentru utilizarea unei varietăți de dispozitive portabile și staționare. Această lungime optimă asigură confort și comoditate, indiferent de modul și locul în care îl folosești – este perfect pentru utilizarea în birou, acasă sau în deplasare.
Date tehnice | |
| Tip | USB Tip A la C |
| Lungime | 1.2 m |
| Curent | 20V/3A |
| Material | Aluminiu + TPE |
| Funcție | Încărcare + transfer de date |
| Transmisie de date | 480 Mbps |
| Putere maximă | 60W |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 30 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date 3mk Hyper, USB-A la USB-C, 60W, 5A, 480Mbps, 1.2m, Negru







