Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date Baseus, USB la USB-C, 100W, 6A, 1 m, 480 Mbps, Alb Cod produs: BAS-149160
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 6 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Alb |
| Lungime | 1 m |
| Putere | 100 W |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Baseus, USB la USB-C, 100W, 6A, 1 m, 480 Mbps, Alb
Cablu USB la USB-C Baseus Superior 100W 1m (alb)
Descoperiți ce înseamnă adevărata viteză și reînnoiți instantaneu puterea dispozitivelor dvs. cu până la 6 A și transferați fișiere la 480 Mbps cu ajutorul cablului Baseus Superior. Cablul de 1 metru lungime este prevăzut cu conectori USB/USB-C și oferă o putere de până la 100 de wați. De asemenea, suportă protocoale de încărcare rapidă și, datorită designului său rafinat, este robust și complet sigur de utilizat.
Încărcare într-o clipită
Așteptarea îndelungată până la încărcarea dispozitivului dvs. vă frustrează? Baseus va rezolva această problemă! Cablul Superior Series oferă până la 6 amperi, până la 100 de wați de putere și suportă protocoale de încărcare rapidă. Drept urmare, 30 de minute sunt suficiente pentru ca nivelul de încărcare a bateriei Huawei Mate 40 Pro să ajungă până la 86%. Cablul este o alegere ideală pentru persoanele care uită adesea să reînnoiască energia smartphone-ului - acum este suficient un moment de încărcare înainte de a ieși din casă. Aflați cât de convenabil este!
Transferați fișiere în câteva momente
Cu Baseus Superior puteți nu numai să vă încărcați dispozitivele, ci și să vă gestionați fișierele - și asta în același timp! Cablul vă permite să transferați date la 480 Mbps. Ce înseamnă acest lucru în practică? Este nevoie doar de câteva secunde pentru a transfera fotografiile, documentele și altele selectate pe dispozitivul ales de dvs.
Prelucrare atentă
Cablul Baseus a fost creat cu 6 fire de cupru, ceea ce se traduce nu doar prin durabilitate, ci și prin încărcare rapidă și stabilă. Lungimea cablului este de 1 m - astfel încât să puteți naviga confortabil pe rețelele de socializare, să ascultați muzică și să vizionați videoclipuri, chiar și atunci când telefonul dvs. este conectat la priză pentru încărcare.
| Producător | Baseus |
|---|---|
| Model | P10320102214-01 |
| Conectori | USB/USB-C |
| Alimentare | 100W |
| Curent | 6A |
| Viteza de transfer de date | 480 Mbps |
| Lungime | 1 m |
| Culoare | alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date Baseus, USB la USB-C, 100W, 6A, 1 m, 480 Mbps, Alb







