Cablu pentru incarcare si transfer de date Beline BLNCBC01, USB-A la USB-C, 25W, 1m, Negru Cod produs: BEL-159602
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | - |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1 m |
| Putere | 25 W |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | - |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Beline BLNCBC01, USB-A la USB-C, 25W, 1m, Negru
Cablu pentru Încărcare Rapidă și Transmitere de Date.
Cablu pentru încărcare rapidă și transfer de date, suportând adaptoare Fast Charge de până la 25 de wați. Încărcare rapidă și sincronizare. Conector integrat.
Fabricat din cele mai bune materiale rezistente la daune mecanice. Suportă formatul USB 3.0. Încărcați rapid și în siguranță. Testele riguroase de calitate asigură încărcarea în siguranță a tuturor dispozitivelor la viteza maximă posibilă.
Compatibilitate ridicată. Încărcare rapidă fără feronerie pop-up.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Beline |
| Tip | Cablu pentru încărcare și transfer de date |
| Conectori | USB-A/USB-C |
| Suport pentru Încărcător | până la 25 W |
| Material | PVC + cupru |
| Lungime | 1 m |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date Beline BLNCBC01, USB-A la USB-C, 25W, 1m, Negru







