Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng XS05, USB Type-C/Lightning, PD27W, 1.2m, Negru Cod produs: FON-143017
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1.2 m |
| Putere | 27 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | Lightning |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng XS05, USB Type-C/Lightning, PD27W, 1.2m, Negru
Foneng XS05 PD27W Cablu USB-C către Lightning, 1,2 m (negru).
Cablul Foneng XS05 este soluția perfectă pentru cei care apreciază fiabilitatea și încărcarea rapidă. Suportând 27 de wați de Power Delivery (PD), acesta vă va încărca instantaneu dispozitivele, economisind timp și energie. Conectorul solid realizat din aliaj de zinc asigură nu numai un aspect estetic plăcut, ci și o durabilitate excepțională. Construcția groasă, împletită, a cablului lung de 1,2 metri îl protejează de abraziune, îndoire și alte deteriorări, garantând o utilizare de lungă durată.
Afișaj digital încorporat și versatilitate
Foneng XS05 este echipat cu un afișaj digital practic care arată starea de funcționare a dispozitivului în timp real. Acest lucru vă oferă control deplin asupra procesului de încărcare, asigurând siguranța și performanța echipamentului dvs. Acest cablu este compatibil cu dispozitivele cu o interfață USB-C la Lightning, cum ar fi iPhone-urile, căștile wireless și iPod-urile. Foneng XS05 va funcționa perfect, oferind versatilitate și confort în utilizarea zilnică.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | XS05 |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 1.2m |
| Material | aliaj de zinc |
| Putere de încărcare | 27WPD |
| Interfață | USB-C la Lightning |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date Foneng XS05, USB Type-C/Lightning, PD27W, 1.2m, Negru







