Cablu pentru incarcare si transfer de date USAMS US-SJ679, USB-C la Lightning, 30W, 480 Mbps, 1.2m, Negru Cod produs: USA-161734
Vezi toate produsele din categoria Lightning
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 0 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1.2 m |
| Putere | 30 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | Lightning |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date USAMS US-SJ679, USB-C la Lightning, 30W, 480 Mbps, 1.2m, Negru
Cablu USAMS US-SJ679 de calitate superioară este o soluție modernă pentru dispozitive cu un port de încărcare lightning. Cablul permite încărcarea rapidă a telefonului și transferul rapid de date, făcându-l un produs universal compatibil cu cele mai multe încărcătoare de perete disponibile pe piață. Cablul este foarte scurt, așa că, dacă ai nevoie de un cablu pentru a conecta telefonul la un power bank sau computer și nu ai nevoie de un cablu lung, acest produs va fi o alegere excelentă.
Cablul este fabricat din materiale de clasă premium, ceea ce se traduce printr-o utilizare de lungă durată. Miezul acestui cablu constă din fire de cupru într-o împletitură de aluminiu, care maximizează viteza de încărcare a dispozitivului. Stratul exterior al cablului este acoperit cu o împletitură din nylon, făcându-l flexibil și durabil în utilizare, asigurând o funcționare fără probleme fără riscul de daune mecanice. Construcția este rezistentă la îndoire, iar capetele sunt întărite cu material flexibil, astfel încât să nu trebuie să îți faci griji cu privire la uzura rapidă.
Cablul USAMS US-SJ679 este echipat cu un Smart Chip - monitorizează siguranța procesului de încărcare, reglează curentul care trece prin cablu și îl ajustează la nevoile și capacitățile dispozitivului încărcat. Utilizarea cuprului de înaltă calitate accelerează încărcarea, permițând încărcarea rapidă și transferul de date simultan.
Cablul are o putere maximă de ieșire de până la 3A și suportă tehnologia de Încărcare Rapidă, permițându-ți să uiți de timpii lungi de încărcare pentru bateria telefonului tău. Merită menționat că cablul USAMS permite transferul rapid de date și încărcarea simultan - la viteze de până la 480 Mbps. *
* Pentru a activa transferul rapid de date și încărcarea rapidă, este necesar un încărcător de perete cu putere suficientă.
Date tehnice |
|
| Tip conector | USB-C - lightning |
| Material | Nylon |
| lungime | 0.25m |
| Încărcare rapidă | Da |
| Porturi de intrare | USB-C |
| Porturi de ieșire | lightning |
| Putere USB - MicroUSB | 30W (max) |
| Viteza maximă de transfer de date | 480 Mbps (max) |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | Dispozitive echipate cu un port lightning |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date USAMS US-SJ679, USB-C la Lightning, 30W, 480 Mbps, 1.2m, Negru







