Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa pentru computer darkFlash C285, Middle Tower, ATX, ITX, Micro ATX, Negru Cod produs: DAR-140816
Vezi toate produsele din categoria Carcase PC
| Specificatii Tehnice | |
| Culori disponibile | Negru |
| Deschidere laterala | Da, panou lateral sticla securizata |
| Dimensiuni | 425x285x400mm |
| Format |
ATX ITX Micro ATX |
| Greutate | 0 kg |
| Putere sursa (W) | Fara sursa |
| Tip carcasa | Middle Tower |
Carcasa pentru computer darkFlash C285, Middle Tower, ATX, ITX, Micro ATX, Negru
Carcasa pentru computer Darkflash C285
Carcasa pentru computer Darkflash C285 îți va permite să asamblezi un computer fiabil, de înaltă performanță, pe care te vei bucura să te joci sau să lucrezi. Oferă mai multe porturi, inclusiv USB 3.0 și USB 2.0, și îți permite să montezi unități HDD / SSD și până la 9 ventilatoare de 120 mm. De asemenea, se distinge printr-un design modern și elegant - un panou lateral transparent din sticlă securizată permite efecte vizuale interesante, de exemplu, cu componente iluminate RGB.
Computerul perfect pentru tine
Îți dorești un computer de gaming puternic? Sau poate vrei să creezi un loc de muncă perfect pentru tine? Carcasa C285 se va dovedi utilă în aproape orice situație! Este compatibilă cu standardele plăcilor de bază ATX, Micro ATX și ITX și îți permite să montezi unități HDD sau SSD. Există, de asemenea, spațiu pentru un cooler CPU de până la 160 mm înălțime și pentru o placă grafică de până la 410 mm lungime. Există, de asemenea, 7 sloturi pentru plăci de expansiune. Creează-ți configurația optimă!
Ai grijă de răcirea fiabilă
Programe grafice solicitante? Sau poate un gameplay dinamic? Carcasa C285 îți va permite să asamblezi un computer care poate face față oricărei provocări și care nu se va supraîncălzi. Oferă spațiu pentru până la 9 ventilatoare de 120 mm sau 4 ventilatoare de 140 mm. De asemenea, poți monta răcire pe apă de 120 mm, 240 mm, 280 mm sau chiar 360 mm. Astfel, poți avea grijă cu ușurință de menținerea temperaturii computerului tău la nivelul corespunzător!
Confortul utilizării
Asta nu este tot - carcasa a fost proiectată pentru a-ți permite să lucrezi confortabil la computer. A fost echipată cu mai multe porturi utile, cum ar fi, de exemplu, USB 2.0 și USB 3.0, care îți vor permite să transferi fișiere în cel mai scurt timp. Dacă transferi frecvent fotografii sau videoclipuri între dispozitive, aceasta va fi opțiunea perfectă pentru tine! Există, de asemenea, o ieșire pentru căști/boxe, intrare pentru microfon, precum și butoane de Reset și Power.
Design modern
Construiește-ți un computer care te va impresiona nu doar prin performanțele sale, ci și prin designul său remarcabil. Carcasa Darkflash C285 este echipată cu 2 panouri transparente, astfel încât să poți expune componentele selectate într-un mod interesant. Dacă decizi să folosești elemente cu iluminare RGB, de exemplu, ventilatoare, vei obține un efect original de gaming! Ce este mai mult, demontarea panourilor nu îți va cauza probleme - dacă este necesar, poți curăța cu ușurință echipamentul sau înlocui părțile.
| Brand | Darkflash |
|---|---|
| Model | C285 |
| Culoare | Negru |
| Tip carcasă | Middle Tower |
| Standard placă de bază | ATX, Micro ATX, ITX |
| Panou lateral | Sticlă securizată |
| Dimensiuni | 425x285x400mm |
| Locuri de montare pentru discuri | HDD x1; SSD x2; |
| Sloturi pentru plăci de expansiune | 7 |
| Max. lungime placă grafică | 410mm |
| Max. înălțime răcire CPU | 160mm |
| Locația de montare a sursei de alimentare | Fund |
| Opțiuni de montare a ventilatoarelor | Spate: ventilator de 120mm x1; Sus: ventilator de 120mm x3 / ventilator de 140mm x2; Laterale: ventilator de 120mm x2 / ventilator de 140mm x2; Fund: ventilator de 120mm x3; (fără ventilatoare incluse) |
| Opțiuni de montare a răcirii pe apă | Laterale: răcire pe apă de 120 / 240 / 280mm; Sus: răcire pe apă de 120 / 240 / 280 / 360mm; Fund: răcire pe apă de 120 / 240 / 360mm; |
| Conectori | USB 3.0 x1, USB 2.0 x2, ieșire pentru căști / boxe, intrare pentru microfon, Power, Reset |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa pentru computer darkFlash C285, Middle Tower, ATX, ITX, Micro ATX, Negru







