Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa pentru computer Darkflash DB460M, Middle Tower, ITX, Micro ATX, Alb Cod produs: DAR-144997
Vezi toate produsele din categoria Carcase PC
| Specificatii Tehnice | |
| Culori disponibile | Negru |
| Deschidere laterala | Da, panou lateral sticla securizata |
| Dimensiuni | 470 x 220 x 410 mm |
| Format |
ITX Micro ATX |
| Greutate | 0 kg |
| Putere sursa (W) | Fara sursa |
| Tip carcasa | Middle Tower |
Carcasa pentru computer Darkflash DB460M, Middle Tower, ITX, Micro ATX, Alb
Carcasă pentru computer Darkflash DB460M
Darkflash DB460M este o carcasă de computer fiabilă proiectată pentru toți gamerii care doresc să combine funcționalitatea cu estetica. Acesta oferă un interior spațios pentru instalarea convenabilă a plăcilor grafice cu o lungime de până la 420 mm, un panou lateral din sticlă călită, un panou frontal complet din plasă și opțiuni excelente de răcire (pot fi instalate până la 12 ventilatoare și un radiator de 360 mm). Șasiul are un aspect elegant și este compatibil cu plăci de bază M-ATX și ITX și echipat cu porturi USB 3.0 pentru transfer rapid de date.
Design minimalist
Șasiul DB460M are un panou lateral clamshell din sticlă călită - care se deschide fără unelte, accelerând foarte mult accesul la componente și simplificând upgrade-urile calculatorului. Panoul frontal din plasă subliniază caracterul de gaming al carcasei și, în plus, asigură un flux de aer maxim, susținând răcirea eficientă chiar și în timpul lucrului intens. Ca urmare, sunteți asigurat că interiorul PC-ului dvs. este protejat în continuare.
Proiectat cu expansiunea în minte
Interiorul DB460M a fost amenajat pentru a permite instalarea și înlocuirea convenabilă a componentelor atunci când este nevoie. Carcasa suportă plăci de bază în format M-ATX și ITX, iar designul său spațios permite plăci grafice cu o lungime de până la 420 mm și răcitoare CPU cu o înălțime de până la 174 mm. De asemenea, aveți la dispoziție 4 sloturi PCle standard, optimizate pentru 5 sloturi,
care asigură compatibilitatea cu GPU-urile de înaltă performanță.
Performanțe excepționale de răcire
Darkflash DB460M vă permite să instalați până la 12 ventilatoare de 120 mm sau 4 ventilatoare de 140 mm, ceea ce se traduce prin disiparea excelentă a căldurii din interiorul PC-ului. De asemenea, carcasa suportă instalarea răcirii cu apă - este posibilă montarea unui heatsink de până la 360 mm, ceea ce o face o alegere ideală pentru sistemele care necesită performanțe termice ridicate.
Conectori și funcționalitate completă
Pe partea frontală a carcasei veți găsi porturi USB 3.0 și doi conectori USB 2.0 pentru transferul rapid de date și conectarea convenabilă a dispozitivelor periferice. Ca urmare, DB460M se va dovedi atât ca bază pentru un kit de gaming, cât și pentru o stație de lucru de înaltă performanță.
Calitate ridicată a construcției și estetică
Darkflash DB460M este o combinație de design excepțional, manoperă atentă și materiale de înaltă calitate. Liniile curate ale carcasei, dispunerea grijulie a cablurilor și designul modernist o transformă într-o piesă centrală practică, dar și elegantă a oricărei stații de lucru pentru computer. Componentele echipamentului dvs. nu au arătat niciodată atât de bine!
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | DB460M |
| Tip carcasă | Turn mare |
| Panou lateral | Sticlă călită |
| Placa de bază standard | M-ATX, ITX |
| Alimentare standard | ATX în partea de jos |
| Sloturi pentru unități interne | 3.5'HDD x2, 2.5'SSD x2 |
| Sloturi pentru carduri de expansiune | 4 |
| Lungimea maximă a PSU | 240 mm |
| Lungimea maximă a plăcii grafice | 420 mm |
| Înălțimea maximă a răcitorului CPU | 174 mm |
| Numărul maxim de ventilatoare | 12 |
| Opțiuni de montare a ventilatoarelor | Spate: 120 mm x1; Sus: 120 mm x3/140 mm x2; Jos: 120 mm x3; față: 120 mm x3/140 mm x2 |
| Opțiuni de montare a răcirii cu apă | Sus 360/280/240 mm; Spate 120 mm |
| Număr de ventilatoare instalate | Nu sunt instalate ventilatoare |
| Tip de ventilatoare | Nu sunt instalate ventilatoare |
| Butoane și comenzi | Alimentare, Resetare |
| Conectori | USB3.0 x1, USB2.0 x2, HD AUDIO |
| Material | 0,5 mm SPCC |
| Culoare | Alb |
| Înălțime | 410 mm |
| Lățime | 220 mm |
| Adâncime | 470 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa pentru computer Darkflash DB460M, Middle Tower, ITX, Micro ATX, Alb







