Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa pentru computer darkFlash DK431, Full Tower, ATX, E-ATX, M-ATX, Negru Cod produs: DAR-180440
Vezi toate produsele din categoria Carcase PC
| Specificatii Tehnice | |
| Culori disponibile | Negru |
| Deschidere laterala | Da, panou lateral sticla securizata |
| Dimensiuni | 470 x 205 x 485 mm |
| Format |
ATX E-ATX Micro ATX |
| Greutate | 8.7 kg |
| Putere sursa (W) | Fara sursa |
| Tip carcasa | Full Tower |
Carcasa pentru computer darkFlash DK431, Full Tower, ATX, E-ATX, M-ATX, Negru
Cu carcasa pentru computer Darkflash DK431 Glass, puteți crea cu ușurință o configurație hardware care vă va permite să jucați jocuri sau să lucrați confortabil. Produsul este echipat cu diverse porturi, precum USB 3.0 și 2.0, și este fabricat din materiale de înaltă calitate. Panourile transparente nu numai că facilitează înlocuirea componentelor, dar permit și efecte vizuale interesante, de exemplu în combinație cu ventilatoare RGB.
Elegantă și funcțională
Panoul lateral al carcasei este echipat cu balamale practice, astfel încât să îl puteți deschide cu ușurință pentru a înlocui componentele sau pentru a curăța echipamentul. Mai mult, atât panoul lateral, cât și cel frontal sunt fabricate din sticlă temperată, ceea ce vă permite să afișați elementele din interior, cum ar fi cele cu iluminare colorată. În plus, un mâner special din mătase le face ușor de deschis.
Sistem de răcire optim
Jucați jocuri dinamice și fiți siguri că computerul dvs. nu se va supraîncălzi. DK431 vă permite să instalați până la 12 ventilatoare de 120 mm sau 8 ventilatoare de 140 mm. Există, de asemenea, orificii de ventilație pe panoul lateral pentru o disipare și mai bună a căldurii. Mai mult, puteți instala un sistem de răcire cu apă de 360 mm în partea superioară sau frontală a carcasei. Notă: nu este posibilă instalarea simultană a ventilatoarelor pe partea dreaptă și a sistemului de răcire cu apă în partea frontală a carcasei.
Mai multe opțiuni de extindere
Carcasa vă permite să instalați până la 4 hard disk-uri, astfel încât să nu vă faceți griji că veți rămâne fără spațiu pentru fotografii sau videoclipuri. Este ideală pentru graficieni și fotografi, printre alții. De asemenea, vă permite să instalați o placă VGA de 400 mm și un cooler pentru procesor de 160 mm înălțime. Designul atent gândit și manșonul practic pentru cabluri vă permit să vă optimizați spațiul. DK431 are, de asemenea, un filtru de praf detașabil pentru a vă ajuta să vă mențineți componentele în stare bună.
O gamă de porturi utile
Creați o configurație hardware confortabilă pentru utilizare. Carcasa DK431 Glass este echipată cu mai multe porturi și butoane utile care vă vor ușura mult munca. Printre altele, aveți o intrare pentru microfon și o ieșire pentru căști/difuzoare, 2 porturi USB 2.0, precum și butoane de resetare și alimentare. Există, de asemenea, un port USB 3.0, care vă permite să încărcați rapid dispozitivele conectate și să transferați fișiere la viteza luminii.
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | DK431 |
| Tip carcasă | Big Tower |
| Panou lateral | Sticlă temperată |
| Standard placă de bază | E-ATX, ATX, M-ATX |
| Standard sursă de alimentare | ATX în partea de jos |
| Compartimente interne pentru unități | 3,5" HDD x2, 2,5" SSD x2 |
| Sloturi pentru carduri de expansiune | 7 |
| Lungime maximă sursă de alimentare | 200 mm |
| Lungime maximă placă grafică | 400 mm |
| Înălțime maximă de răcire CPU | 160 mm |
| Număr maxim de ventilatoare | 10 (120 mm) sau 5 (140 mm) |
| Opțiuni de montare a ventilatoarelor | Față: 3 ventilatoare de 120 mm sau 3 ventilatoare de 140 mm; Sus: 3 ventilatoare de 120 mm sau 3 ventilatoare de 140 mm; Spate: 1 ventilator de 120 mm; Partea inferioară: 3 ventilatoare de 120 mm |
| Opțiuni de montare pentru răcire cu apă | Față: 360 mm; Sus: 360 mm |
| Tip ventilator | CL6 ARGB, Daisy Chain 4 pini |
| Butoane și comenzi | Pornire, Resetare |
| Conectori | USB 3.0 x1, USB2.0 x2, HD Audio |
| Material | Sticlă temperată, fier, ABS |
| Culoare | Negru |
| Înălțime | 485 mm |
| Lățime | 205 mm |
| Adâncime | 470 mm |
| Greutate | 8,7 kg |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa pentru computer darkFlash DK431, Full Tower, ATX, E-ATX, M-ATX, Negru







