Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Pro Max, Negru Cod produs: PIN-161340
Vezi toate produsele din categoria iPhone 14 Pro Max
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPhone 14 Pro Max |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat TPU |
| Protectie | Zgarieturi, socuri, picaturi de apa, praf |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Pro Max, Negru

Personalizează-ți stilul
Setul de huse Dynamic Case împreună cu acele Emoji este combinația ideală de stil, durabilitate și funcționalitate. Husa Pinit Dynamic Case nu este doar o soluție excelentă pentru a oferi o protecție excelentă împotriva căderilor, ci îți permite și să te exprimi datorită posibilității de a crea husa visurilor tale din peste 300 de ace diferite. În combinație cu acele Emoji incluse, poți crea propriul design unic în stil pop.

Protecție, durabilitate și stil
Setul include 6 ace Emoji Pin diferite, care îți vor permite să îți exprimi starea de spirit și emoțiile, adăugând caracter stilului tău. Acele pot fi ușor atașate la husa Pinit Dynamic Case, dar și la rucsac, geanta de călătorie sau husa de laptop Pinit. Adăugarea câtorva ace la ținuta ta va atrage cu siguranță atenția celorlalți și îți va permite să te distingi din mulțime.
Funcționalitate și aspect unic
Husa și acele sunt fabricate din 50% plastic reciclat (Tritan Renew), ceea ce le face ecologice. Husa oferă, de asemenea, o acoperire antibacteriană care reduce acumularea de bacterii, oferind o protecție suplimentară telefonului tău, în timp ce fabricarea dintr-un strat moale la atingere asigură un confort sporit și rezistență la zgârieturi. Marginile ridicate protejează camera și ecranul, garantând o protecție completă a telefonului tău. Husa nu restricționează funcția MagSafe a telefonului tău, astfel încât încărcarea dispozitivului este în continuare simplă și convenabilă.

Exprimă-te
Acesta este produsul ideal pentru oricine, indiferent de vârstă sau stil. Emoticoanele de pe ace sunt universale și ușor de înțeles pentru toată lumea, astfel încât oricine poate găsi ceva pe placul său. Cu produsul Pinit ai garanția că aspectul telefonului tău va fi unic și excepțional, oferindu-i în același timp o protecție și funcționalitate excelentă.

Date Tehnice | |
Pinit Dynamic Case | |
| Tip | Hardcase |
| Protecție împotriva căderilor | Până la 10 picioare (~3 m) |
| Material | TPU, PC |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | iPhone 14 Pro Max 6.7" |
Ace Emoji Pin | |
| Marca | Pinit |
| Model | 1 "Emoji" |
| Inclus în set | 1x Pin L (1.2 - 2") 2x Pin M (1") 1x Pin S (0.6") 2x Pin XS (0.3") |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Pro Max, Negru







