Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Pro, Negru Cod produs: PIN-161338
Vezi toate produsele din categoria iPhone 14 Pro
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPhone 14 Pro |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat TPU |
| Protectie | Zgarieturi, socuri, picaturi de apa, praf |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Pro, Negru
Personalizează-ți stilul
Setul de carcasă Dynamic Case împreună cu insignele Emoji este combinația ideală de stil, durabilitate și funcționalitate. Carcasa Pinit Dynamic Case nu este doar o soluție excelentă pentru a asigura o protecție perfectă împotriva căderilor, ci permite și exprimarea personalității tale prin posibilitatea de a crea carcasa visurilor tale cu peste 300 de insigne diferite. În combinație cu insignele Emoji incluse, poți crea un design unic în stil pop.
Protecție, durabilitate și stil
Setul conține 6 insigne Emoji Pin diferite, care îți vor permite să îți exprimi starea de spirit și emoțiile, adăugând caracter stilului tău. Insignele pot fi atașate cu ușurință la carcasa Pinit Dynamic Case, dar și la rucsac, geantă de voiaj sau carcasa de laptop Pinit. Adăugarea câtorva insigne la ținuta ta va atrage cu siguranță atenția celor din jur și te va ajuta să te evidențiezi din mulțime.
Funcționalitate și aspect unic
Carcasa și insignele sunt fabricate din 50% plastic reciclat (Tritan Renew), ceea ce le face prietenoase cu mediul înconjurător. Carcasa oferă de asemenea un strat antibacterian, care reduce acumularea bacteriilor, asigurând o protecție suplimentară pentru telefonul tău, iar suprafața moale la atingere oferă un confort mai bun și rezistență la zgârieturi. Marginile ridicate protejează camera și ecranul, garantând o protecție completă a telefonului tău. Carcasa nu limitează funcția MagSafe a telefonului tău, astfel încât încărcarea dispozitivului rămâne simplă și convenabilă.
Exprima-te
Acesta este produsul ideal pentru oricine, indiferent de vârstă sau stil. Emoțiile de pe insigne sunt universale și ușor de înțeles pentru toată lumea, astfel încât fiecare poate găsi ceva potrivit pentru sine. Cu produsul Pinit, ai garanția că aspectul telefonului tău va fi unic și special, asigurându-i în același timp o protecție excelentă și funcționalitate.
Specificații Tehnice |
|
Carcasa Pinit Dynamic |
|
| Tip | Hardcase |
| Protecție împotriva căderilor | Fără 10 picioare (~3 m) |
| Material | TPU, PC |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | iPhone 14 Pro 6.1" |
Insigne Emoji Pin |
|
| Marcă | Pinit |
| Model | 1 "Emoji" |
| În set | 1x Pin L (1.2 - 2") 2x Pin M (1") 1x Pin S (0.6") 2x Pin XS (0.3") |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Pro, Negru







