Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 3 compatibile cu iPhone 14 Pro, Negru Cod produs: PIN-161341
Vezi toate produsele din categoria iPhone 14 Pro
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPhone 14 Pro |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat TPU |
| Protectie | Zgarieturi, socuri, picaturi de apa, praf |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 3 compatibile cu iPhone 14 Pro, Negru
Personalizează-ți stilul
Setul de husă Dynamic Case împreună cu insigne Emoji este combinația ideală de stil, durabilitate și funcționalitate. Husa Pinit Dynamic Case nu este doar o soluție excelentă pentru a asigura o protecție perfectă împotriva căderilor, ci îți permite și să te exprimi datorită posibilității de a crea husa visurilor tale din peste 300 de insigne diferite. În combinație cu insignele Emoji incluse, poți crea un design unic, în stil pop.
Protecție, durabilitate și stil
Setul conține 6 insigne Emoji Pin diferite, care îți vor permite să-ți exprimi starea de spirit și emoțiile, adăugând caracter stilului tău. Insignele pot fi atașate cu ușurință la husa Pinit Dynamic Case, dar și la rucsac, geanta de călătorie sau husa de laptop Pinit. Adăugarea câtorva insigne la ținuta ta va atrage cu siguranță atenția celorlalți și te va ajuta să te distingi din mulțime.
Funcționalitate și aspect unic
Husa și insignele sunt fabricate din 50% plastic reciclat (Tritan Renew), ceea ce le face prietenoase cu mediul. Husa oferă, de asemenea, o acoperire antibacteriană care reduce acumularea de bacterii, oferind o protecție suplimentară telefonului tău, în timp ce fabricarea dintr-un strat moale la atingere asigură un confort sporit și rezistență la zgârieturi. Marginile ridicate protejează camera și ecranul, garantând o protecție completă a telefonului tău. Husa nu limitează funcția MagSafe a telefonului tău, ceea ce face ca încărcarea dispozitivului să fie în continuare simplă și convenabilă.
Exprimă-te
Acesta este un produs ideal pentru oricine, indiferent de vârstă sau stil. Emoticoanele de pe insigne sunt universale și ușor de înțeles pentru oricine, astfel încât fiecare poate găsi ceva pe placul său. Cu produsul Pinit ai siguranța că aspectul telefonului tău va fi unic și excepțional, oferindu-i în același timp o protecție și funcționalitate excelente.
Date Tehnice |
|
Pinit Dynamic Case |
|
| Tip | Hardcase |
| Protecție la cădere | Până la 10 picioare (~3 m) |
| Material | TPU, PC |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | iPhone 14 Pro 6.1" |
Insigne Emoji Pin |
|
| Brand | Pinit |
| Model | 3 "Emoji" |
| Inclus în set | 1x Pin L (1.2 - 2") 2x Pin M (1") 1x Pin S (0.6") 2x Pin XS (0.3") |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 3 compatibile cu iPhone 14 Pro, Negru







