Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa Pinit Dynamic si Set Sports Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Pro Max, Negru Cod produs: PIN-161353
Vezi toate produsele din categoria iPhone 14 Pro Max
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPhone 14 Pro Max |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat TPU |
| Protectie | Zgarieturi, socuri, picaturi de apa, praf |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa Pinit Dynamic si Set Sports Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Pro Max, Negru

Exprimă-ți stilul sportiv
Exprimă-ți stilul sportiv și adaugă un accent dinamic telefonului tău cu Setul Husă Pinit Dynamic + Sports Pin. Acest set oferă o modalitate excelentă de a-ți personaliza husa, permițându-ți să adaugi o temă sportivă telefonului tău. Vei găsi o varietate de teme și elemente sportive care îți vor permite să îți exprimi pasiunea. Setul include 6 insigne care pot fi ușor atașate la husa ta, creând un minunat model sportiv.

Adaugă un accent sportiv
Insignele Sports Pin îți oferă posibilitatea de a-ți crea propriul stil unic. Nu doar pentru husa telefonului, ci și pentru rucsac, geanta de voiaj sau husa de laptop Pinit. Adăugarea câtorva insigne la ținuta ta va atrage cu siguranță atenția celorlalți și îți va permite să te distingi din mulțime. Este o modalitate excelentă de a-ți exprima pasiunea pentru sport și activitate fizică.
Protecție și stil
Procură-ți o husă Pinit Dynamic excepțională, care combină protecția, durabilitatea și funcționalitatea. Această husă oferă o protecție excelentă împotriva căzăturilor și, în același timp, este ecologică, fiind fabricată, împreună cu insigne, din 50% plastic reciclat (Tritan Renew). Stratul antibacterian reduce acumularea bacteriilor, iar finisajul moale la atingere asigură confort și rezistență la zgârieturi. Marginile ridicate protejează camera și ecranul, oferind protecție completă telefonului tău.

Funcțională și unică
Funcționalitatea husei este la fel de importantă ca și aspectul său. Husa Pinit Dynamic nu restricționează funcțiile MagSafe ale telefonului tău, permițând o încărcare ușoară și convenabilă. Datorită insignelor din setul Husă Pinit Dynamic + Sports Pin, poți crea propriile povești pe husă, amestecând modele și teme pentru a-ți exprima pasiunea sportivă. Cu produsele Pinit, ai certitudinea că aspectul telefonului tău va fi inimitabil și unic, subliniind stilul tău sportiv.

Date tehnice | |
Pinit Dynamic Case | |
| Tip | Hardcase |
| Protecție la cădere | Până la 10 picioare (~3 m) |
| Material | TPU, PC |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | iPhone 14 Pro Max 6.7" |
Insigne Sports Pin | |
| Brand | Pinit |
| Model | 1 "Sports" |
| Inclus în set | 1x Pin L (1.2 - 2") 2x Pin M (1") 2x Pin S (0.6") 1x Pin XS (0.3") |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa Pinit Dynamic si Set Sports Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Pro Max, Negru







