Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa Pinit Dynamic si Set Sports Pin Model 3 compatibile cu iPhone 14 Pro Max, Negru Cod produs: PIN-161354
Vezi toate produsele din categoria iPhone 14 Pro Max
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPhone 14 Pro Max |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat TPU |
| Protectie | Zgarieturi, socuri, picaturi de apa, praf |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa Pinit Dynamic si Set Sports Pin Model 3 compatibile cu iPhone 14 Pro Max, Negru
Exprimați-vă stilul sportiv
Exprimați-vă stilul sportiv și adăugați un accent dinamic telefonului dumneavoastră cu Setul Carcasă Pinit Dynamic + Sports Pin. Acest set oferă o modalitate excelentă de a personaliza carcasa dumneavoastră, permițându-vă să adăugați o temă sportivă telefonului. Veți găsi diverse teme și elemente sportive care vă vor permite să vă exprimați pasiunea. Setul include 6 pini care pot fi atașați cu ușurință la carcasa dumneavoastră, creând un model sportiv minunat.
Adăugați un accent sportiv
Pinii Sports Pin vă oferă posibilitatea de a crea un stil unic, personalizat. Nu doar pentru carcasa telefonului, ci și pentru rucsac, geantă de voiaj sau carcasă pentru laptop Pinit. Adăugarea câtorva pini la ținuta dumneavoastră va atrage cu siguranță atenția altora și vă va permite să ieșiți în evidență din mulțime. Este o modalitate excelentă de a vă exprima pasiunea pentru sport și activitate fizică.
Protecție și stil
Încercați carcasa Pinit Dynamic unică, care combină protecția, durabilitatea și funcționalitatea. Această carcasă oferă o protecție excelentă împotriva căderilor, fiind totodată prietenoasă cu mediul, realizată împreună cu pini din 50% plastic reciclat (Tritan Renew). Acoperirea antibacteriană reduce acumularea bacteriilor, iar finisajul cu atingere moale oferă confort și rezistență la zgârieturi. Marginile ridicate protejează camera și ecranul, oferind o protecție completă telefonului dumneavoastră.
Funcțional și unic
Funcționalitatea carcasei este la fel de importantă ca aspectul său. Carcasa Pinit Dynamic nu limitează funcția MagSafe a telefonului dumneavoastră, permițând încărcarea ușoară și convenabilă. Cu pinii din Setul Carcasă Pinit Dynamic + Sports Pin, puteți crea propriile povești pe carcasă, combinând modele și teme pentru a vă exprima pasiunea sportivă. Cu produsele Pinit, aveți garanția că aspectul telefonului dumneavoastră va fi unic și special, subliniind stilul dumneavoastră sportiv.
Date Tehnice |
|
Carcasă Pinit Dynamic |
|
| Tip | Hardcase |
| Protecție împotriva căderilor | Până la 10 picioare (~3 m) |
| Material | TPU, PC |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | iPhone 14 Pro Max 6.7" |
Pini Sports Pin |
|
| Marcă | Pinit |
| Model | 3 "Sports" |
| În set | 1x Pin L (1.2 - 2") 2x Pin M (1") 2x Pin S (0.6") 1x Pin XS (0.3") |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa Pinit Dynamic si Set Sports Pin Model 3 compatibile cu iPhone 14 Pro Max, Negru







