Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa protectie din aluminiu PGYTECH compatibila cu DJI Osmo 360, 86.3 x 73 x 28 mm, Gri Cod produs: PGY-185387
Vezi toate produsele din categoria Huse, genti si carcase de protectie
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
DJI |
| Compartimente speciale | Sistem prindere |
| Compatibilitate |
Osmo 360 |
| Culori disponibile | Negru |
| Destinat pentru | Camere video sport |
| Dimensiuni exterioare | 86.3 x 73 x 28 mm |
| Material exterior | Aluminiu |
| Material interior |
Aluminiu Silicon |
| Numar compartimente | 1 |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa protectie din aluminiu PGYTECH compatibila cu DJI Osmo 360, 86.3 x 73 x 28 mm, Gri
Cu camera OSMO 360 mergi acolo unde are loc cea mai mare acțiune - pe bicicletă, pe placă, în oraș sau la munte. Dar fără protecție adecvată, este ușor să te alegi cu zgârieturi, căderi accidentale sau montare dificilă. Carcasa PGYTECH a fost creată astfel încât să puteți crea mai îndrăzneț, mai confortabil și mai creativ - fără să vă stresați în legătură cu echipamentul care vă captează cele mai bune fotografii. Este o cușcă metalică solidă care adaugă caracter, funcționalitate și securitate camerei dvs. în orice scenariu de fotografiere. Doriți să înregistrați mai îndrăzneț, fără să vă faceți griji cu privire la echipamentul dumneavoastră? Acesta este un accesoriu care ar trebui să se afle în trusa dvs.
Construcție din aluminiu într-un factor de formă ușor
Fabricată din aliaj de aluminiu de înaltă calitate, carcasa este rigidă, rezistentă la deformare și șocuri și surprinzător de ușoară. Rama metalică absoarbe perfect impacturile, protejează marginile și părțile sensibile ale camerei și asigură o prindere fermă. Ca rezultat, obțineți un echipament care arată plăcut din punct de vedere estetic și își îndeplinește funcțiile practice - pregătit pentru antrenamente, călătorii, stradă, skatepark sau înregistrări dinamice în aer liber.
Eliberare rapidă - montare cu un singur clic
Camera dvs. va intra în carcasa PGYTECH ca în unt. Designul din două piese de sus și de jos cu un mecanism inteligent de eliberare rapidă vă permite să atașați și să scoateți carcasa în câteva secunde, chiar și cu mănuși sau în timpul înregistrării. Fără slăbit de șuruburi mici și momente pierdute - faceți clic, blocați, înregistrați. Stabil, fără slăbit, fără griji.
Acces convenabil la porturi
Designul a fost realizat cu gândul la creatorii creativi și, ca urmare, fiecare crestătură este la locul ei. Puteți încărca camera, utiliza butoanele și porturile fără a scoate carcasa. Din partea de jos, suportul original cu eliberare rapidă și filetul de 1/4"-20 sunt păstrate, oferindu-vă libertatea de a o monta pe trepiede, bumbi, suporturi pentru biciclete sau selfie stick-uri. Iar dacă lucrați cu accesorii oficiale DJI - compatibilitatea este completă.
Înregistrați cum doriți, unde doriți
Datorită porturilor de atașare, puteți configura camera exact așa cum necesită proiectul sau cadrul. Înregistrați o acoperire pe Instagram? Profitați de înregistrarea verticală. Creați filmări pentru un videoclip YouTube? Configurați camera pe orizontală. Acesta este hardware-ul care lucrează cu dvs. și cu camera dvs.
| Producător | PGYTECH |
|---|---|
| Model | P-63B-010 |
| Material | Aliaj de aluminiu, silicon |
| Greutate | 37 g |
| Dimensiuni | 86,3 x 73 x 28 mm |
| Compatibilitate | DJI OSMO 360 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa protectie din aluminiu PGYTECH compatibila cu DJI Osmo 360, 86.3 x 73 x 28 mm, Gri







