Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa protectie din silicon Telesin, snur inclus, compatibila cu camera DJI Osmo Action 3/4/5 Pro, Negru Cod produs: TEL-168588
Vezi toate produsele din categoria Huse, genti si carcase de protectie
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
DJI |
| Compartimente speciale | Nu |
| Compatibilitate |
DJI Osmo Action 3 DJI Osmo Action 4 DJI Osmo Action 5 Pro |
| Culori disponibile | Negru |
| Destinat pentru | Camere video |
| Dimensiuni exterioare | 75 x 35 x 49 mm |
| Material exterior | Silicon |
| Material interior | Silicon |
| Numar compartimente | 1 |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa protectie din silicon Telesin, snur inclus, compatibila cu camera DJI Osmo Action 3/4/5 Pro, Negru
Păstrați camera DJI Osmo Action 5 Pro, 4 sau 3 în siguranță cu carcasa din silicon Telesin special concepută. Fabricată din silicon extensibil, aceasta se potrivește perfect formei dispozitivului dvs. - modelarea precisă 1:1 asigură o potrivire fără goluri, protejându-vă echipamentul fără compromisuri. Carcasa protejează eficient camera de zgârieturi, lovituri și alte deteriorări mecanice, asigurându-i o durată lungă de viață chiar și în timpul utilizării intensive.
Soluții bine gândite în fiecare detaliu
Telesin oferă până la șapte caracteristici funcționale care fac din această husă o alegere excepțională - potrivire precisă, protecție cuprinzătoare împotriva abraziunii și a șocurilor, capac pentru obiectiv rezistent la cădere și zgârieturi, silicon flexibil rezistent la deformare, suprafață antiderapantă, șnur de siguranță și depozitare convenabilă. Este inclus un șnur de siguranță, precum și un suport extern pentru încheietura mâinii sau pentru geantă, care vă permite să aveți camera întotdeauna la îndemână și previne pierderea accidentală.
Inclus
- husă
- șnur pentru încheietura mâinii
| Producător | Telesin |
|---|---|
| Model | S6-PTC-011-TDJ |
| Material | silicon |
| Greutate | 39 g |
| Dimensiuni | 75 x 35 x 49 mm |
| Modele compatibile | DJI Action 5 Pro / 4 / 3 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita







