Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa protectie DJI Osmo Action, curea inclusa, compatibila cu camera DJI Osmo Action 3/4, Portocaliu Cod produs: DJI-166936
Vezi toate produsele din categoria Huse, genti si carcase de protectie
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
DJI |
| Compartimente speciale | Nu |
| Compatibilitate |
DJI Osmo Action 3 DJI Osmo Action 4 |
| Culori disponibile | Portocaliu |
| Destinat pentru | Camere video |
| Dimensiuni exterioare | 101.89 x 98.8 x 71.77 mm |
| Material exterior | Silicon |
| Material interior | Silicon |
| Numar compartimente | 1 |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa protectie DJI Osmo Action, curea inclusa, compatibila cu camera DJI Osmo Action 3/4, Portocaliu
Geanta de flotabilitate DJI este un companion de încredere pentru aventurierii pe apă. Aceasta oferă o protecție excelentă pentru modelele DJI Osmo Action 3 și DJI Osmo Action 4, astfel încât camera dvs. rămâne în siguranță chiar și în cele mai dificile condiții. Accesoriul este fabricat din materiale ușoare și cântărește doar 36 g, ceea ce îl face mult mai ușor de transportat. În plus, culoarea sa portocalie îl face ușor de observat. Kitul include, de asemenea, un șnur care poate fi atașat la încheietura mâinii pentru a reduce și mai mult riscul de a pierde camera. Și chiar dacă dispozitivul cade accidental în apă, carcasa îl va face să plutească la suprafață, permițându-vă să îl găsiți rapid. Astfel, vă puteți concentra pe capturarea momentelor memorabile fără să vă faceți griji cu privire la siguranța echipamentului dvs.
Inclus în preț
- Carcasă de flotabilitate
- Lanyard
| Producător | DJI |
|---|---|
| Denumire | Geantă plutitoare Osmo Action |
| Model | CP.AS.AA000009.01 |
| Greutate | 36 g |
| Dimensiuni | 101.89 x 98.8 x 71.77 mm |
| Compatibilitate | DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action 4 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa protectie DJI Osmo Action, curea inclusa, compatibila cu camera DJI Osmo Action 3/4, Portocaliu







