Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa protectie waterproof PULUZ PU747T compatibila cu GoPro Hero 4K 2024, Transparent Cod produs: PUL-172540
Vezi toate produsele din categoria Huse, genti si carcase de protectie
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
GoPro |
| Compartimente speciale | Elemente de fixare |
| Compatibilitate |
GoPro Hero 4K 2024 |
| Culori disponibile | Transparent |
| Destinat pentru | Camere video sport |
| Dimensiuni exterioare | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Material exterior | Plastic |
| Material interior | Plastic |
| Numar compartimente | 0 |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa protectie waterproof PULUZ PU747T compatibila cu GoPro Hero 4K 2024, Transparent
Carcasa Puluz a fost concepută special pentru camera GoPro Hero 4K 2024, iar prin ajustarea sa precisă și construcția robustă, asigură etanșeitatea și siguranța în condiții dificile - atât sub apă, cât și pe uscat. Este un accesoriu de încredere pentru cei care doresc să realizeze capturi în condiții extreme, fără a risca deteriorarea camerei.
Până la 60 de metri adâncime - complet etanșă sub apă
Carcasa vă permite să filmați și să fotografiați în siguranță sub apă până la o adâncime de 60 de metri. Datorită designului etanș, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la deteriorarea camerei - GoPro este în siguranță chiar și atunci când faceți scufundări, iar imaginea înregistrată păstrează cea mai înaltă calitate.
Imagine clară fără interferențe
Geamul de sticlă temperată încorporat prezintă o transmisie a luminii de până la 99,99%. Acest lucru se traduce prin culori clare, saturate și claritate maximă a imaginii, fără distorsiuni sau reflexii. Acest lucru este ideal pentru cei care doresc să surprindă frumusețea lumii subacvatice în detalii fine.
Design durabil și rezistent
Carcasa este fabricată din plastic PMMA de înaltă calitate, care protejează eficient camera de praf, impacturi și zgârieturi. Acest lucru protejează camera GoPro Hero 4K nu numai sub apă, ci și în utilizarea de zi cu zi în condiții dificile - cum ar fi la plajă, în timpul mersului cu bicicleta sau pe pârtia de schi.
Fabricată pentru sporturi nautice și nu numai
Puluz Waterproof Case este o alegere excelentă pentru fanii scufundărilor, surfingului, snorkelingului și altor sporturi acvatice. De asemenea, va funcționa bine oriunde camera poate fi expusă la stropi, căderi sau praf. Carcasa permite utilizarea fără obstrucții a butoanelor camerei, astfel încât operarea dispozitivului rămâne confortabilă și intuitivă.
Inclus
- carcasă
- șervețele umezitoare x2
- tampoane antievaporare x6
| Producător | Puluz |
|---|---|
| Model | PU747T |
| Compatibilitate | GoPro HERO 4K 2024 |
| Rezistent la apă | până la 60 m |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa protectie waterproof PULUZ PU747T compatibila cu GoPro Hero 4K 2024, Transparent







