Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Card de memorie SanDisk Ultra SDXC, 64GB, Citire 140MB/s, Negru Cod produs: SAN-150185
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Adaptor | Nu |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 64 GB |
| Clasa de viteza | U1 |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Tip | SDXC |
Card de memorie SanDisk Ultra SDXC, 64GB, Citire 140MB/s, Negru
Stocați și transferați date la viteze incredibile
Cardul de memorie SanDisk Ultra SDXC 64GB 140 MB/s UHS-I oferă o viteză incredibilă de citire de până la 140 MB/s, permițându-vă să transferați rapid fișiere între dispozitive. Cu o capacitate de până la 64 GB, veți avea suficient spațiu pentru videoclipurile și fotografiile dvs. preferate. Înregistrarea video de înaltă performanță, cu clasa de viteză UHS 1 (U10) și clasa 10 pentru video Full HD (1080p), asigură rezultate fluide și profesionale. În plus, cardul este complet compatibil cu dispozitivele digitale SDHC și SDXC, asigurând o utilizare versatilă.
Fiabil în toate condițiile
Cardul de memorie SanDisk Ultra este proiectat cu durabilitatea în minte. Rezistent la șocuri, temperaturi extreme, apă și raze X, acesta vă va fi alături chiar și în cele mai extreme situații. Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la pierderea datelor sau deteriorarea cardului - sunteți complet protejat.
Capacitate excepțională pentru cuceririle tale creative
Uitați de problemele legate de faptul că nu aveți suficient spațiu pentru fișierele dumneavoastră! Cardul de memorie SanDisk de 64 GB vă oferă libertatea și confortul de a stoca o mulțime de date. Capturați momente fugare în sute de fotografii și înregistrați videoclipuri lungi în Full HD (1080p) fără să vă faceți griji cu privire la limite. Faceți ceea ce vă place și înregistrați fiecare moment fără compromisuri!
| Producător | SanDisk |
|---|---|
| Denumire | Card de memorie SanDisk Ultra SDXC 64GB 140 MB/s UHS-I |
| Capacitate | 64GB |
| Format | SDXC |
| Clasa de viteză | Clasa 1 (U1) |
| Clasa de memorie flash | Clasa 10 |
| Viteza de citire a suportului | 140 MB/s |
| Dimensiuni | 32 x 24 x 2,2 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Card de memorie SanDisk Ultra SDXC, 64GB, Citire 140MB/s, Negru






