Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casca audio smart Baseus CM10, Bluetooth 5.3, Autonomie 50h, 400mAh, Alb Cod produs: BAS-149319
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 0 m |
| Timp de convorbire | 50 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casca audio smart Baseus CM10, Bluetooth 5.3, Autonomie 50h, 400mAh, Alb
Cască inteligentă fără fir Baseus CM10 (alb)
Căștile inteligente fără fir Baseus CM10 nu numai că oferă un sunet clar ca bună ziua, dar utilizează și microfoane frontale și posterioare, care lucrează împreună pentru a anula zgomotul ambiental și pentru a vă îmbogăți vocea. Această caracteristică inovatoare asigură faptul că apelurile telefonice vor fi întotdeauna clare, indiferent de mediul înconjurător. Datorită tehnologiei de reducere a zgomotului, vă puteți bucura de o calitate impecabilă a sunetului, chiar și în locuri zgomotoase.
Încărcare solară inovatoare
Unul dintre principalele atuuri ale căștii Baseus CM10 este platforma inovatoare de încărcare solară, care poate fi atașată la parbrizul mașinii. Aceasta permite încărcarea fără efort a căștii în timp ce conduceți, iar datorită magneților, stația de încărcare, căștile și carcasa sunt conectate în mod stabil. Această caracteristică ecologică asigură o durată de funcționare ultra-lungă de până la 50 de ore.
Detectarea vibrațiilor și ușurința de utilizare
Căștile Baseus CM10 sunt echipate cu o tehnologie avansată de detectare a vibrațiilor, conectându-se automat la telefon atunci când ușa mașinii este închisă. În plus, oferă un control ușor prin intermediul panourilor tactile, permițându-vă să răspundeți la apeluri, să reluați muzica sau să folosiți asistentul vocal prin gesturi simple. Astfel, utilizarea funcțiilor căștii este intuitivă și convenabilă.
Design elegant și confort la purtare
Designul ergonomic și greutatea redusă de 4,5 g asigură poziționarea stabilă a căștii în ureche, oferind confort chiar și în timpul utilizării prelungite. Combinația de materiale ABS și PC și o culoare neagră elegantă evidențiază caracterul modern și elegant al dispozitivului. În plus, atât căștile cât și carcasa sunt echipate cu lumini, ceea ce facilitează găsirea lor pe întuneric.
Aplicația și compatibilitatea Baseus
Căștile fără fir Baseus CM10 oferă compatibilitate cu diverse dispozitive dotate cu conectivitate Bluetooth, iar raza de lucru de 10 metri asigură libertatea de mișcare. Datorită aplicației Baseus, utilizatorul are acces la funcțiile de poziționare a căștii și la actualizările OTA, îmbunătățind funcționalitatea și confortul utilizatorului.
Conținutul pachetului
Stație de încărcare
Cască pentru ureche
Cablu USB-C
| Marca | Baseus |
|---|---|
| Model | Baseus C-Mic CM10 |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS+PC |
| Greutate | 4,5 g (căști), aproximativ 50 g |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Distanța de funcționare | 10m |
| Compatibilitate | Dispozitive cu conectivitate Bluetooth |
| Timp de funcționare cu o singură încărcare | aprox. 6h (volum 70%) |
| Timp de funcționare cu husă | 45-50h |
| Timp de încărcare | aprox. 1,5h |
| Capacitatea bateriei | 30 mAh (cască), 400 mAh (carcasă) |
| Consum de energie | 5mA (căști), 120mA (carcasă) |
| Intrare | DC5V - 60mA (căști), DC5V - 800mA (carcasă) |
| Temperatura de funcționare | 0°C~85°C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casca audio smart Baseus CM10, Bluetooth 5.3, Autonomie 50h, 400mAh, Alb







