Caserola alimentara smart Faitron HeatsBox Style, Incalzire alimente, Putere 100W, Capacitate 925ml, Greutate 800g, 222 × 166 × 78 mm, Incarcare priza, Gri Cod produs: FAI-183888
Vezi toate produsele din categoria Cutii alimentare
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 925 ml |
| Caracteristici |
Caserola smart; Incalzire alimente; Capac etans; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet |
1x HeatsBox STYLE 1x recipient interior 1x capac pentru recipient 1x separator 1x cablu de alimentare 1x manual de utilizare |
| Culori disponibile | Gri |
| Forma | Dreptunghi |
| Greutate | 800 g |
| Inaltime | 7.8 cm |
| Latime | 16.6 cm |
| Lungime | 22.2 cm |
| Material |
Aluminiu Otel Polipropilena |
| Tip produs | Caserola |
DESCRIERE
Caserola alimentara smart Faitron HeatsBox Style, Incalzire alimente, Putere 100W, Capacitate 925ml, Greutate 800g, 222 × 166 × 78 mm, Incarcare priza, Gri
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Caserola alimentara smart Faitron HeatsBox Style, Incalzire alimente, Putere 100W, Capacitate 925ml, Greutate 800g, 222 × 166 × 78 mm, Incarcare priza, Gri






