Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio bluetooth Baseus Bowie H1, Wireless, Drivere 40 mm, Bluetooth 5.3, 400 mAh, Alb Cod produs: BAS-145256
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 80 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio bluetooth Baseus Bowie H1, Wireless, Drivere 40 mm, Bluetooth 5.3, 400 mAh, Alb
Baseus Bowie H1 Casti Wireless Bluetooth 5.2 (alb)
Îmbrățișează lumea sunetului de înaltă calitate. Căștile wireless Baseus Bowie H1 PRO oferă o reducere îmbunătățită a zgomotului de până la -48 dB și drivere duble (40 mm și 10 mm) care livrează un sunet curat și bogat în detalii. Acestea se remarcă și prin certificarea Hi-Res Audio și oferă până la 80 de ore de autonomie. În plus, se laudă cu un design ergonomic și o latență redusă de doar aproximativ 0,06 secunde.

Izolează Zgomotul
Convorbiri puternice, zgomot de stradă sau muzică enervantă într-un centru comercial – cu Baseus Bowie H1 PRO, poți izola zgomotul și să te concentrezi doar pe piesele sau podcasturile tale preferate. Aceste căști oferă atât reducere activă, cât și pasivă a zgomotului, suprimând eficient sunetele de fond cu până la -48 dB.

Sunet Care Te Va Uimi
Piesele tale preferate nu au sunat niciodată mai bine. Aceste căști sunt echipate cu un sistem avansat de drivere duble – cu drivere de înaltă frecvență de 10 mm și drivere de frecvență completă de 40 mm. Ele susțin, de asemenea, tehnologia de transmisie audio fiabilă și codec-ul LHDC, care suportă un format de 24 de biți / 96 kHz la 900 kbps. Toate acestea îți permit să te bucuri de un sunet spațial de înaltă calitate. Simte-te ca la un concert în propria cameră sau trăiește emoții de neuitat în timp ce urmărești filme sau joci jocuri!

Conexiune Wireless Fiabilă
Uită de problemele de conectivitate. Aceste căști suportă Bluetooth 5.3, ceea ce asigură o transmitere fiabilă și rapidă, o calitate audio mai bună și o rezistență mai mare la interferențe. Mai mult, datorită tehnologiei DCLL (Dual Channel Low-Latency), modelul Bowie H1 PRO garantează o latență excepțional de redusă de aproximativ 0,006 secunde. Acest lucru înseamnă că le poți utiliza cu succes în timpul sesiunilor dinamice de gaming – vei auzi imediat adversarii care vin, vei anticipa mișcările lor și le vei arăta cine este șeful!

Bucură-te de Confort Excepțional
Asculți adesea muzică? Sau îți petreci multe ore urmărind seriale TV sau jucându-te? Ai grijă de confortul tău! Căștile Baseus Bowie H1 PRO au un design ergonomic, fiind incredibil de confortabile. Pernițele lor pentru urechi sunt fabricate din piele prietenoasă la atingere și foarte moale – se potrivesc perfect urechilor tale fără a aplica o presiune excesivă. Nu trebuie să-ți faci griji cu privire la durere sau oboseală! Căștile au, de asemenea, o bandă de susținere ajustabilă – le poți adapta cu ușurință nevoilor tale.

Până la 80 de Ore de Muzică
Ascultă-ți piesele preferate acasă, la serviciu și în călătorii fără să-ți faci griji că căștile se vor descărca prea repede! Baseus Bowie H1 PRO este echipat cu o baterie eficientă de 4000mAh. Acest lucru le permite să redea muzică timp de aproximativ 60 de ore cu reducerea zgomotului ANC activată, sau chiar până la 80 de ore fără utilizarea ANC. În plus, tehnologia Baseus Rapid Charge (BRC) asigură că încărcarea căștilor durează doar aproximativ 1,5 ore. Nu va trebui să aștepți prea mult!

Operare Foarte Convenabilă
Căștile sunt echipate cu mai multe butoane care îți permit să activezi, de exemplu, reducerea zgomotului, să apelezi un asistent vocal sau să ajustezi volumul. Cu Bowie H1 PRO, tot ce ai nevoie este la îndemână! Există și o aplicație dedicată Baseus care îți permite să schimbi modurile de redare în mod convenabil, să verifici nivelul bateriei și să ajustezi setările egalizatorului, printre altele. Evidențiază aspectele cele mai interesante ale genurilor tale preferate de muzică!

Cutia include:
Căști
Cablu de Încărcare (USB-A la USB-C)
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Nume | Bowie H1 Pro |
| Model | A00050601213-00 |
| Culoare | Alb |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Distanța | Până la 10 m |
| Durata bateriei | Reducerea zgomotului (ANC) oprită: Aprox. 80 de ore (volum 70%); Reducerea zgomotului (ANC) pornită: Aprox. 60 de ore (volum 70%) |
| Interfață de încărcare | USB-C |
| Timp de încărcare | Aprox. 1,5 ore |
| Capacitate baterie | 400 mAh / 1,48 Wh |
| Codecuri | LHDC, AAC, SBC |
| Plajă de frecvență | 20 Hz - 40 kHz |
| Drivere | 40 mm și 10 mm |
| Materiale | ABS + PC + Metal |
| Dimensiuni | 178,5 x 188 mm |
| Greutate | Aprox. 265 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio bluetooth Baseus Bowie H1, Wireless, Drivere 40 mm, Bluetooth 5.3, 400 mAh, Alb








