Casti audio bluetooth Guess GUBH70PGTSPSW, Grained Classic Round Shape, ENC, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Maro Cod produs: GUE-146471
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Maro |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 32 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio bluetooth Guess GUBH70PGTSPSW, Grained Classic Round Shape, ENC, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Maro


Guess Grained Classic Round Shape
Bluetooth ENC
Căștile Grained Classic Round Shape de tip on-ear oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care îți va îndeplini așteptările.

Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea maro conferă căștilor un aspect elegant și minimalist. Logo-ul Guess adaugă o notă luxoasă și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Funcții inovatoare
Tehnologia Asistent Vocal permite utilizatorilor să folosească asistenți vocali cu ușurință și rapiditate. Apeluri Hands-Free oferă apeluri telefonice convenabile fără a fi nevoie să ajungi la telefon.


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de rezistență la apă IPX4, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.
Cele mai recente tehnologii
Funcția ENC filtrează eficient zgomotul de fond în timpul apelurilor, astfel încât vocea ta va fi întotdeauna clară și inteligibilă.


Căștile au fost fabricate sub licența mărcii Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști on-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 3.7V / 300mAh |
| Distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| Timp de încărcare a căștilor | 2 ore |
| Timp de funcționare | până la 32 de ore |
| Port de încărcare a căștilor | USB-C |
| Clasa de protecție IPX | IPX4 |
| Funcții | Redare muzică / Realizare apeluri |
| Impedanță | 32ohm ± 16% |
| Microfon integrat | Da |
| Interval de frecvență | 20Hz-20kHz |
| Culoare | Maro |
| Setul include | Căști, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio bluetooth Guess GUBH70PGTSPSW, Grained Classic Round Shape, ENC, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Maro







