Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio cu microfon Edifier GM260, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Negru Cod produs: EDI-156898
Vezi toate produsele din categoria Casti cu fir
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Sunet clar si bass puternic, fara distorsiuni; control multifunctional |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | Jack 3.5 |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 17 g |
| Material | Plastic |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip produs | In ear |
Casti audio cu microfon Edifier GM260, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Negru
Căștile Edifier GM260 oferă sunet Hi-Res de înaltă calitate și confort. În plus, telecomanda integrată în cablu asigură o utilizare convenabilă. Produsul este compatibil cu iOS și Android, iar designul bine gândit garantează durabilitatea și robustețea produsului. În plus, microfonul omni-direcțional este responsabil pentru calitatea ridicată a apelurilor.
Sunet excelent
Bucurați-vă de o bogăție de detalii cu căștile Edifier. GM260 au primit certificare Hi-Res, asigurând un sunet de cea mai înaltă calitate. Mai mult, driverele din titan de 10 mm sunt responsabile pentru treptele plăcute pentru urechi și sunetul clar ca cristalul. În plus, utilizarea aliajului de aluminiu evidențiază gama medie și basul profund. Puteți auzi cu ușurință pașii unui inamic care se apropie și puteți evita un atac.
Design atent luat în considerare
Căștile au fost proiectate cu atenție la detalii pentru o performanță fiabilă. Piesele din aliaj de aluminiu au fost prelucrate CNC, ceea ce se traduce prin manoperă de înaltă calitate și sunet mai bun. Mai mult, cablul a fost creat din material TPE și este rezistent la rupere și uzură.
Compatibilitate largă
Edifier GM260 are un port de 3,5 mm, ceea ce se traduce într-o compatibilitate largă pentru dispozitiv. Acestea funcționează cu iOS și Android, astfel încât le puteți conecta cu succes la smartphone, iPad, laptop, computer, Nintendo Switch etc.
Confort de lungă durată
Utilizați căștile pentru perioade lungi de timp și nu vă faceți griji cu privire la senzația de oboseală sau disconfort. Cu designul său ergonomic și unghiul de 55°, GM260s se potrivesc perfect în urechi și nu vor cădea. În plus, setul vine cu tampoane pentru urechi de diferite dimensiuni. Acestea sunt fabricate din materiale prietenoase cu pielea și vă permit să ajustați căștile în funcție de nevoile dvs. În plus, acestea suprimă eficient zgomotul ambiental, permițându-vă să vă concentrați asupra jocului.
Funcționare convenabilă
Avantajele căștilor Edifier GM260 nu se opresc aici. Căștile au o telecomandă integrată în cablu, pe care o puteți utiliza pentru a personaliza funcționarea lor. Reglați convenabil volumul, întrerupeți/reporniți redarea, răspundeți/respingeți apelurile și săriți peste melodii. Acum aveți acces la cele mai importante funcții la îndemână.
Sunt incluse
- căști
- elastice cu un singur strat în mărimile S, M, L (3 perechi)
- elastice cu două straturi (1 pereche)
- manual de utilizare
- Abțibild Edifier
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | GM260 |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| Interfață | 3,5 mm |
| Impedanță | 32 ꭥ |
| Transductori | 10 mm |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 40 kHz |
| Sensibilitate | 102 dB |
| Microfon | omnidirecțional, 4 mm |
| Sensibilitate microfon | -42±3dB |
| Greutate | aprox. 17 g |
| Compatibilitate | iOS, Android |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio cu microfon Edifier GM260, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Negru







